Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Jonavos „Petrochema-Dextera“

Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Jonavos „Petrochema-Dextera“

Lapkričio 5 dieną 16 val. – krepšinio rungtynės Palangos arenoje! Palangos krepšinio klubas rungtyniaus prieš Jonavos sporto klubą. Atvykite į Palangos krepšinio areną ir palaikykite savo miesto komandą.

Krepšininkams reikia Jūsų palaikymo!

Praėjusį sezoną NKL lygoje BC Palanga įrodė, kad eina teisingu keliu. Čempionate iškovota trečioji vieta.

Naująjį sezoną Palangiškiai pasitinka atjaunėję, bet ambicingi kaip visada. Palangos krepšininkai sieks įrodyti, kad naujame sezone gali pasirodyti dar geriau. Komandoje liko  Mindaugas Reminas, Aurimas Urbonas bei vienas perspektyviausių jaunųjų talentų Vitalijus Kozys. Į komandą pavyko prisivilioti vieną geriausių RKL lygos žaidėjų Antaną Bertašių. Iš JAV atvyko amerikietis Johnathanas Hudsonas.

Ar pavyks Palangos krepšininkams pakilti laipteliu aukščiau išvysime jau greitai!

BC Palanga namų rungtynes žais Palangos arenoje (Sporto g.3).

Ateik ir palaikyk ambicingą Palangos komandą!

  • 2016-11-05  nuo 16:00
2016-11-05 16:00 2016-11-05 16:00 Europe/Vilnius Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Jonavos „Petrochema-Dextera“ Lapkričio 5 dieną 16 val. – krepšinio rungtynės Palangos arenoje! Palangos krepšinio klubas rungtyniaus prieš Jonavos sporto klubą. Atvykite į Palangos krepšinio areną ir palaikykite savo miesto komandą. Krepšininkams reikia Jūsų palaikymo! Praėjusį sezoną NKL lygoje BC Palanga įrodė, kad eina... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-588/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 1.50 - 2.50
  • Plačiau
Daugiau informacijos