Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“

Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“

Praėjusį sezoną NKL lygoje BC Palanga įrodė, kad eina teisingu keliu. Čempionate iškovota trečioji vieta. Naująjį sezoną Palangiškiai pasitinka atjaunėję, bet ambicingi kaip visada.

Palangos krepšininkai sieks įrodyti, kad naujame sezone gali pasirodyti dar geriau. Komandoje liko  Mindaugas Reminas, Aurimas Urbonas bei vienas perspektyviausių jaunųjų talentų Vitalijus Kozys. Į komandą pavyko prisivilioti vieną geriausių RKL lygos žaidėjų Antaną Bertašių. Iš JAV atvyko amerikietis Johnathanas Hudsonas. Ar pavyks Palangos krepšininkams pakilti laipteliu aukščiau išvysime jau greitai!

BC Palanga namų rungtynes žais Palangos arenoje (Sporto g. 3).

Ateik ir palaikyk ambicingą Palangos komandą!

  • 2016-10-29  nuo 16:00
2016-10-29 16:00 2016-10-29 16:00 Europe/Vilnius Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ Praėjusį sezoną NKL lygoje BC Palanga įrodė, kad eina teisingu keliu. Čempionate iškovota trečioji vieta. Naująjį sezoną Palangiškiai pasitinka atjaunėję, bet ambicingi kaip visada. Palangos krepšininkai sieks įrodyti, kad naujame sezone gali pasirodyti dar geriau. Komandoje liko  Mindaugas Reminas, Aurimas... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-587/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 1.50 - 2.50
  • Plačiau
Daugiau informacijos
Kiti sporto renginiai