Krepšinio rungtynės „BC Palanga“ – „Mažeikiai“

Krepšinio rungtynės „BC Palanga“ – „Mažeikiai“

Spalio 20 dieną 18 val. „Palangos“ krepšinio klubas Palangoje susitiks su Mažeikių komanda. Atvykite į Palangos areną ir palaikykite savo miesto ekipą!

Rungtynių metu bus skelbiamas sezono abonemento laimėtojas, kuriam prizas bus įteiktas rungtynių metu. Taip pat, vienam rungtynių žiūrovui bus padovanoti BC Palanga fanų marškinėliai.

Bilietus ir abonementus į BC Palanga komandos rungtynes platina www.bilietupasaulis.lt Abonemento kaina į reguliaraus sezono rungtynes - 50 eurų. Moksleiviams, studentams ir senjorams kaina - 30 eurų.

Bilieto kaina www.bilietupasaulis.lt 2.50 eurų, o moksleiviams, studentams ir senjorams - 1.50 eurų.

Bilietus galite įsigyti ir prieš rungtynes Palangos arenoje esančioje kasoje.

Bilieto kaina suaugusiems - 4 eurai, moksleiviams, studentams ir senjorams - 3 eurai.

  • 2016-10-20
2016-10-20 2016-10-20 Europe/Vilnius Krepšinio rungtynės „BC Palanga“ – „Mažeikiai“ Spalio 20 dieną 18 val. „Palangos“ krepšinio klubas Palangoje susitiks su Mažeikių komanda. Atvykite į Palangos areną ir palaikykite savo miesto ekipą! Rungtynių metu bus skelbiamas sezono abonemento laimėtojas, kuriam prizas bus įteiktas rungtynių metu. Taip pat, vienam rungtynių žiūrovui bus padovanoti BC Palanga... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-586/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 1.50 - 2.50
Kiti sporto renginiai