Populiarioji muzika „Kitaip“

Populiarioji muzika „Kitaip“

Lapkričio 26 d. 19 val. Kurhauzo salėje

Populiarioji muzika - "kitaip" (Populiarios dainos atliekamos senoviniu/klasikiniu stiliumi)

Meno vadovas ir aranžuotojas Vitalij Neugasimov

Solistai - Dainotas Varnas ir Ilona Pliavgo.

Ieva Sipaitytė (smuikas), Laura Uznytė (smuikas), Robertas Bliškevičius (altas), Vita Šiugždinienė (violončelė),Vytautas Dovydauskis (klavesinas)

Kiekvienas melomanas žino apie XX amžiuje gimusią tradiciją atlikti klasikinius kūrinius džiazo, pop arba rock muzikos stiliumi. Swingle Singers, Loussier trio, Bobby McFerrin‘as ir daugybė kitų puikių atlikėjų įrodė, kad taip vadinama rimtoji muzika gali nepaprastai gerai skambėti, pritaikant jai šiuolaikinius ritmus ir modernias  išraiškos priemones. Atvirkštinis procesas – skambinti šiuolaikinius kūrinius senoviškai - taip pat vyksta, tačiau ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje tai yra mažiau išpopuliarinta. Beveik visi pramoginio meno ir šou verslo atstovai – tiek kūrėjai, tiek atlikėjai,  neišvengiamai yra susipažinę su klasikine  muzika, bent jau pradiniame etape.  Todėl įsiklausydami į tikrus lengvosios muzikos šedevrus, mes pajaučiame tą gilią tradiciją, kuri sieja mus su praeitimi.  Ir šios žymės yra labai ryškios tų autorių kūryboje, kuriuos galima vadinti gyvais pop/rock/jazz muzikos klasikais. Ši programa yra skirta tiems, kas tiki arba nori įsitikinti, jog iš esmės  meno šaltinis yra vienas, ir tai, kas jaudino širdį prieš 300 metų, jaudina ir dabar.

Pasitelkdami klasikines išraiškos priemones, muzikantai atliks nuostabius Billy Joel‘o, Elton‘o John‘o, Sting‘o, Beatles ir kt. kūrinius. Švelnus styginių kvarteto skambesys bus praturtintas klavesino skambėjimo. O solines vokalines partijas atliks populiaraus bei operinio dainavimo meistrai. Skambės daugumai klausytojų gerai žinomi kūriniai, o aranžuotės dar labiau išryškins juose užkoduotą klasikinį pradą, panaudojant polifoniją, stilingus pagrąžinimus  ir kitus klasikinei muzikai būdingus elementus. Šis projektas yra unikalus ir šiandieną neturintis analogų Lietuvoje.

  • 2016-11-26  nuo 19:00
2016-11-26 19:00 2016-11-26 19:00 Europe/Vilnius Populiarioji muzika „Kitaip“ Lapkričio 26 d. 19 val. Kurhauzo salėje Populiarioji muzika - "kitaip" (Populiarios dainos atliekamos senoviniu/klasikiniu stiliumi) Meno vadovas ir aranžuotojas Vitalij Neugasimov Solistai - Dainotas Varnas ir Ilona Pliavgo. Ieva Sipaitytė (smuikas), Laura Uznytė (smuikas), Robertas Bliškevičius (altas),... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-582/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 11.80 - 13.00