Turizmo forumas - „Sėkmės receptai Klaipėdos regionui“

Turizmo forumas - „Sėkmės receptai Klaipėdos regionui“

KVIEČIAME Į KLAIPĖDOS REGIONO TURIZMO FORUMĄ!

Klaipėdos regionas – vienintelė Lietuvos teritorija, išsiskirianti prieiga prie Baltijos jūros. Regionas žavi Lietuvos ir užsienio šalių turistų pamėgtais kurortais ir teikiamų turizmo paslaugų įvairove. Gamta apdovanojo šį kraštą vaizdingais kraštovaizdžiais, kas savaime lemia ir lankytojų susidomėjimą. Regionas išskirtinis ir tuo, jog apjungia Mažosios ir Didžiosios Lietuvos istoriją. Beveik visos Klaipėdos regiono savivaldybės yra įtrauktos į nacionalinį prioritetinį pajūrio turizmo regioną.

Jau ne vienerius metus visos 7 regiono savivaldybės aktyviai bendradarbiauja ir dirba kurdamos vieningą Klaipėdos regiono įvaizdį, ir šiemet antrus metus iš eilės, Pasaulinės turizmo dienos proga, yra organizuojamas KLAIPĖDOS REGIONO TURIZMO FORUMAS, kuris bus skirtas Klaipėdos regiono „sėkmės receptams“ ieškoti.

Forumo tikslas – sukurti ilgalaikę regiono komunikacijos platformą, skirtą bendradarbiavimo turizmo sektoriuje efektyvumui didinti, ir gerosios patirties mainams, inovatyvių sprendimų ir idėjų paieškai. Renginys skirtas visiems, besidomintiems turizmu: plačiajai visuomenei, savivaldos atstovams, politikams, verslui, akademinei bendruomenei, užkietėjusiems keliautojams ir t.t.

Organizatoriai: Klaipėdos regiono savivaldybių asociacija „Klaipėdos regionas“ , Klaipėdos regiono turizmo taryba.

IKI SUSITIKIMO!

 

  • 2016-09-26
2016-09-26 2016-09-26 Europe/Vilnius Turizmo forumas - „Sėkmės receptai Klaipėdos regionui“ KVIEČIAME Į KLAIPĖDOS REGIONO TURIZMO FORUMĄ! Klaipėdos regionas – vienintelė Lietuvos teritorija, išsiskirianti prieiga prie Baltijos jūros. Regionas žavi Lietuvos ir užsienio šalių turistų pamėgtais kurortais ir teikiamų turizmo paslaugų įvairove. Gamta apdovanojo šį kraštą vaizdingais... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-552/ Ibis Styles Klaipėda Aurora (Nemuno g. 51, Klaipėda)
  • Ibis Styles Klaipėda Aurora (Nemuno g. 51, Klaipėda)
Kiti kiti renginiai