Tanzanijos fragmentai: išgyvenimų, patirties ir nuotraukų pasidalinimo vakaras

Tanzanijos fragmentai: išgyvenimų, patirties ir nuotraukų pasidalinimo vakaras

Laikas: 20 val.

Tanzanijos fragmentai – tai susitikimas su kretingiškiu Roku Balsiu, šią vasarą praleidusiu gyvenimą pakeitusį mėnesį Šv. Ignaco pradinėje mokykloje Dodomos mieste, Tanzanijoje.

Prie daugelį metų misijas Afrikoje vykdančio Didžiosios Britanijos Jėzuitų ordino projekto prisijungęs vaikinas Dodomoje savanoriavo, mokydamas vaikus muzikos ir informacinių technologijų.

„Ši šalis dar visai nesenai kentėjo nuo karo, o dabar kenčia ir nuo jo pasekmių. Daugybės vaikų tėvai žuvę, mokyklos pilnos našlaičių, šalyje siaučia ŽIV, stabligė, maliarija, vidurių šiltinė, hepatitas. Tačiau jie vis tiek sugeba šypsotis ir rasti laimę paprastuose dalykuose“, – sakė Rokas.

Visą skausmą ir netektį Tanzanijos vaikai išdainuoja giesmėse, kurias garso inžineriją Mančesteryje studijuojantis Rokas įamžino įrašydamas, o netrukus ims rengti šių giesmių albumą, kad visos už jį surinktos lėšos sugrįštų Dodomos vaikams.

Penktadienio vakarą fotografija besižavintis R. Balsys su pievos žmonėmis pasidalins išgyvenimų ir patirčių nuspalvintais pasakojimais, nuotraukomis ir muzika iš žmonijos lopšiu vadinamos Rytų Afrikos šalies.

Facebook: Tanzanijos fragmentai: išgyvenimų, patirties ir nuotraukų pasidalinimo vakaras

  • 2016-08-26
2016-08-26 2016-08-26 Europe/Vilnius Tanzanijos fragmentai: išgyvenimų, patirties ir nuotraukų pasidalinimo vakaras Laikas: 20 val. Tanzanijos fragmentai – tai susitikimas su kretingiškiu Roku Balsiu, šią vasarą praleidusiu gyvenimą pakeitusį mėnesį Šv. Ignaco pradinėje mokykloje Dodomos mieste, Tanzanijoje. Prie daugelį metų misijas Afrikoje vykdančio Didžiosios Britanijos Jėzuitų ordino projekto prisijungęs vaikinas... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-535/ Kultūrinė erdvė „I love Palanga“ (Vytauto g. 39A, Palanga)
  • Kultūrinė erdvė „I love Palanga“ (Vytauto g. 39A, Palanga)