Jurgos Šeduikytės koncertas

Jurgos Šeduikytės koncertas

Laikas: 20 val.

Bilietus platina: Bilietai.lt

Dainininkė Jurga, nuolat sugebanti nustebinti savo klausytojus vis kitomis kūrybos spalvomis, pajūrio gyventojus ir svečius kviečia į jaukų ir atvirą solinį koncertą.

Publikos nuomone, akompanuodama pati sau, Jurga atsiskleidžia visiškai naujomis spalvomis. Ir pati atlikėja šį naują kūrybinį etapą vadina atradimu. „Labai gera atsiminti, nuo ko prasidėjo daina „Nebijok“, „Instrukcija“ ar „Aukso pieva“. Kai kurios naujos dainos taip pat suskambėjo visai kitaip – stengiausi, kad programa būtų šviesi ir melodinga. Įdomu, kad ruošiant solinę programą, gimsta tiek daug naujų motyvų, ir naujų kūrinių“, – įspūdžiais apie solinę programą dalinosi Jurga.

Pasauline tendencija vis dažniau tampa atlikėjų solo performansai, kada scenoje žiūrovams jie pasirodo visiškai vieni. Tokius koncertus jau pamėgę tokios garsenybės kaip Ed Sheeran, James Bay, „Passenger“.

Jurga taip pat surengs solo pasirodymą: dainuos ir gros scenoje viena pati – skambės hitais tapusios atlikėjos dainos ir naujausi kūriniai iš rudenį gastrolėse po Lietuvą pristatyto muzikinio albumo „Giliai vandeny“, kuris savotiškai yra panašus į dainininkės prieš dešimtmetį pristatytą pirmąjį albumą „Aukso pieva“. Jurgai visada buvo svarbūs jausmai, nuoširdumas, natūralumas, kokybiškas vokalas, todėl išskirtiniame ir unikaliame koncerte atlikėja savo gerbėjams atiduos visą save ir parodys ką sugeba geriausio.

  • 2016-08-27
2016-08-27 2016-08-27 Europe/Vilnius Jurgos Šeduikytės koncertas Laikas: 20 val. Bilietus platina: Bilietai.lt Dainininkė Jurga, nuolat sugebanti nustebinti savo klausytojus vis kitomis kūrybos spalvomis, pajūrio gyventojus ir svečius kviečia į jaukų ir atvirą solinį koncertą. Publikos nuomone, akompanuodama pati sau, Jurga atsiskleidžia visiškai naujomis spalvomis. Ir pati... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-527/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 14.50