Klaipėdos jaunimo teatro teatralizuotas koncertas „Graži ir ta kita“

Klaipėdos jaunimo teatro teatralizuotas koncertas „Graži ir ta kita“

Rugpjūčio 23 d. (antradienį) 20 val.  Klaipėdos jaunimo teatro aktorės kviečia į Palangoje įsikūrusiame muzikos klube „Vandenis“ vyksiantį teatralizuotą koncertą „Graži ir ta kita“. Valandos trukmės nuotaikingą, saikingo sarkazmo ir šypsotis raginančios ironijos kupiną pasirodymą atlikėjos iki šiol jau spėjo pristatyti Klaipėdos, Vilniaus ir Nidos publikoms, o sulaukę gerų atsiliepimų ir palaikymo, vasaros sezonui dar nesibaigus suskubo pristatyti ir Palangos gyventojams bei svečiams.

„Graži ir ta kita“ – tai šešių merginų aktorių sukurtas projektas, kuris gali būti suprastas kaip instrumentinės ir vokalinės merginų grupės koncertas, ir tuo pačiu vaidybinis, socialinis scenos reiškinys arba performansas su puošniais kostiumais ir choreografiniais elementais.

Koncerto-spektaklio metu kalbama apie moterų ir vyrų santykius, abiejų lyčių stereotipus, problemas, kurios, pasak kūrėjų, vieniems yra neišsenkančios, kitiems – nesuprantamos, o viską suprasti būtina tiek, kiek ir visai nereikalinga. „Daugelis kasdienių mūsų situacijų iš tiesų yra vertos jeigu ne smagaus juoko, tai bent jau šiltos šypsenos“ – sako aktorės.

Koncerto-spektaklio kūrybiniame procese žaidžia instrumentai ir temos, o muzikos spalvos keičiasi taip greitai kaip ir moterų nuotaikos bei norai. Muzikinio žanro aktorės neapibūdina, jis kinta greitai ir neprognozuojamai – išgirsite nuo psichodelinio reivo iki progresyvaus roko, nuo nekultūringo repo iki seksualaus funk'o, nuo gražaus iki to kito...

Šešios merginos į Palangą su savimi atsiveš dvigubai tiek instrumentų, trigubai tiek sudaužytų širdžių, keturgubai daugiau - užkariautų. Visas „Graži ir ta kita“ pasirodymas yra paremtas originalia, pačių kūrėjų rašyta muzika bei tekstais.

Į šį kiek įžūlų, intriguojantį, humoro persmelktą teatralizuotą koncertą patirti vaizdinio ir garsinio malonumo  kviečiami ir vyrai, ir moterys nuo 14 metų.

Renginio pradžia 20:00.

Bilieto kaina 8 Eur, senjorams, moksleiviams ir studentams – 5 Eur.

Bilietus galima įsigyti viešbučio „Vandenis“ registratūroje, tel.: +370 460 53530, info@vandenis.lt.

Adresas: „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga

Renginys socialiniame tinkle FACEBOOK: www.facebook.com/events/165165943916226

 

| Kūrybinė komanda |

Aktorės : Neringa Krunglevičiūtė, Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė.

Scenografija ir kostiumai: Renata Valčik

Kontaktai pasiteiravimui: Gintarė Kašelionytė, +370 620 99507

  • 2016-08-23
2016-08-23 2016-08-23 Europe/Vilnius Klaipėdos jaunimo teatro teatralizuotas koncertas „Graži ir ta kita“ Rugpjūčio 23 d. (antradienį) 20 val.  Klaipėdos jaunimo teatro aktorės kviečia į Palangoje įsikūrusiame muzikos klube „Vandenis“ vyksiantį teatralizuotą koncertą „Graži ir ta kita“. Valandos trukmės nuotaikingą, saikingo sarkazmo ir šypsotis raginančios ironijos kupiną pasirodymą atlikėjos iki šiol... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-509/ Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47)
  • Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47)
  • Kaina: 8.00