Grupės „Abii“ koncertas / I love Palanga

Grupės „Abii“ koncertas / I love Palanga

Laikas: 21:00

Grupė „Abii“ yra kažkas tarp alternatyviojo ir industrinio roko, tarp elektroninių ir gyvų garsų. Prasmingi tekstai, pasakojantys iš skirtingų fragmentų sudaro vientisą istoriją, greitai randančią kelią į klausytojų širdis.
Galbūt tai dėl to, kad tekstuose kalba moteris, nors ant scenos matome vyrus. „Mes nepasakojame to, ką matome patys – tegu tai padaro mūsų juntama idėja, kuriai suteikiame gyvybę savo tekstuose“, - sako jie. O gal dėl to, kad visa tai daro tik 2 idealistai, kurie, sukūrę savo personažą, moterį, jos istorijos įgyvendinimui ir pavidalui atsiduoda visu šimtu procentų: „Ne muzikai reikia mūsų, o mums reikia muzikos“. |„Abii“ dar nė nešventė pirmojo gimtadienio, tačiau jau laimėjo jaunų grupių konkursą „Garažas‘16“ ir sulaukė kvietimo išleisti albumą.

Facebook: Abii

  • 2016-08-12
2016-08-12 2016-08-12 Europe/Vilnius Grupės „Abii“ koncertas / I love Palanga Laikas: 21:00 Grupė „Abii“ yra kažkas tarp alternatyviojo ir industrinio roko, tarp elektroninių ir gyvų garsų. Prasmingi tekstai, pasakojantys iš skirtingų fragmentų sudaro vientisą istoriją, greitai randančią kelią į klausytojų širdis. Galbūt tai dėl to, kad tekstuose kalba moteris, nors ant scenos matome... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-493/ Kultūrinė erdvė „I love Palanga“ (Vytauto g. 39A, Palanga)
  • Kultūrinė erdvė „I love Palanga“ (Vytauto g. 39A, Palanga)
  • Nemokamas