Mados stovykla „Palanga MOD“

Mados stovykla „Palanga MOD“

Mados stovykla "Palanga MOD" - tai beveik trys dešimtys lietuviškų ir latviškų prekės ženklų kūrėjų, pristatančių savo produkciją, gyvo garso koncertai, kūrybinės mados ir stiliaus dirbtuvės, mados performansai bei kultūringas Kęstučio Navicko badmintono akademijos turnyras.

Rugpjūčio 6-7 dienomis nuo vidurdienio, 12 val. iki vėlyvo vakaro kultūringiausioje kurorto pievoje „I love Palanga“ šurmuliuosianti mados ir dizaino šventė pristatys aktualius bei perspektyvius Lietuvos bei Latvijos kūrėjus ir jų gaminius, taip pat kvies išbandyti mados virtuvę praktinėse kūrybinėse dirbtuvėse.

Madai neabejingų brolių dvynių – badmintonininko Kęstučio ir krepšininko Gedimino Navickų inicijuotas mados savaitgalis, neapsieis ir be kūno kultūros: šeštadienį stovyklos žmonės kviečiami registruotis ir išbandyti rankos miklumą visada stilingame K. Navicko akademijos badmintono turnyre.

„Palanga MOD“ muzikinę atmosferą kurs gyvo garso projektai: svečias iš Latvijos "Ezeri", projektas "Motionno", grupės "Uprising Tree" ir kūrėjas "JakaTeka". Plokšteles suks Gintas JM.

Facebook: Palanga MOD

 

  • 2016-08-07
2016-08-07 2016-08-07 Europe/Vilnius Mados stovykla „Palanga MOD“ Mados stovykla "Palanga MOD" - tai beveik trys dešimtys lietuviškų ir latviškų prekės ženklų kūrėjų, pristatančių savo produkciją, gyvo garso koncertai, kūrybinės mados ir stiliaus dirbtuvės, mados performansai bei kultūringas Kęstučio Navicko badmintono akademijos turnyras. Rugpjūčio 6-7 dienomis nuo... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-488/ Kultūrinė erdvė „I love Palanga“ (Vytauto g. 39A, Palanga)
  • Kultūrinė erdvė „I love Palanga“ (Vytauto g. 39A, Palanga)