Juodojo humoro vakaras

Juodojo humoro vakaras

KVIEČIA !

Tradicinis – kasmetinis festivalis „VASAROS DESERTAS 2016 m.“

JUODOJO HUMORO VAKARAS. Raimondas Šilanskas ir Artūras Orlauskas

Ar žinote, kaip įvaryti infarktą dievobaimingai uošvei? Ar žinot, kaip numarinti „dorovės saugotoją“ kaimynę? Tiesiog nupirkit jiems bilietus į Juodojo humoro vakarą ir problemos neliks. Laidotuvių ir gydymo išlaidos į bilieto kainą neįeina.
Daugiau kaip prieš 10 metų neprilygstamieji anekdotų meistrai Artūras Orlauskas ir Raimondas Šilanskas dalyvauja  Juodojo humoro vakaruose be cenzūros. Artūras tuomet pradėjo „Bernelių užeigos“ vakaruose, skirtuose tik vyrams, Raimondas - Kauno klube „Crazy house“. Vėliau, kiekvieną vasarą ,jie, pasikeisdami Šventosios klube „Titanikas“ ar Palangos klube „Laukiniai vakarai“, surengdavo ne vieną dešimtį tokių vakarų, surinkdami pilnas sales nekastruoto humoro mėgėjų. Tokių renginių populiarumas didžiulis ir kasmet didėja, nes žmonės jau seniai nori išgirsti tikrą necenzūruotą anekdotą su visais „prieskoniais“. Pastaruoju metu tokiuose renginiuose pamėgo lankytis ir jaunas ir jau „panešiotas“ jaunimas, neišskiriant nei vyrų nei merginų. Laisvas liberalus žodis iš anekdotų meistro lūpų skamba natūraliai, taikliai, nevulgariai ir be abejo juokingai. O Lietuvoje komikų, kurie sugebėtų būtent taip meistriškai atlikti įvairaus žanro pokštus, beveik nėra. Artūras šiuo atveju anekdotus praskiedžia stand up‘ais apie gėjus ir politikus, Raimondas -  savo gyvenimo istorijomis. A.Orlausko ir R Šilansko patyrimas, meistriškumas ir profesionalumas akivaizdus ir visi jau seniai tuo įsitikino. Bet nepamirškime, kad programa pastoviai atnaujinama ir tobulinama, juk anekdotų žanras platus ir neaprėpiamas, o galimybės panaudoti „aštrų“ žodelį dar platesnės, juolab, kad meistriškai improvizuoti abu artistai tikrai moka. Silpnų nervų žiūrovams, dievobaimingiems, neščioms ir cenzoriams įėjimas kenkia sveikatai. Visi kiti neabejotinai praleis nestandartiškai gerą laiką rugpjūčio 15 d. 20 val. Palangos senojoje gimnazijoje (Jūratės g. 13/ Maironio g. 1).

Kviečiame apsilankyti ir kituose organizuojamo festivalio „ VASAROS DESERTAS  2016 m.“ renginiuose !

 

PROGRAMA :

Vieta: Palangos Senoji  gimnazija  (Jūratės g. 13/ Maironio g. 1).

RUGPJŪČIO  11 d. VYTAUTAS ŠIŠKAUSKAS. Padainuokime kartu.
                    13 d.  ROMAS DAMBRAUSKAS

                    14 d. JUOZAS ERLICKAS “ Ne visi namie”

                    Dalyvauja: Daumantas Slipkus ir Vytautas Mikeliūnas    

                   16 d.  OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS
                            Jubiliejinis koncertas
 
Vieta:  Kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga).

          RUGPJŪČIO 11 d. VLADAS BAGDONAS. Autorinis vakaras
                            12 d.  LIUDAS MIKALAUSKAS . Autorinis vakaras
 

Visų koncertų pradžia: 20.00 val.
 
Gera nuotaika ir nepamirštamos emocijos garantuotos visiems, nusprendusiems turiningai praleisti saulėtus vasaros vakarus. 

Bilietus platina Bilietai.lt

  • 2016-08-15
2016-08-15 2016-08-15 Europe/Vilnius Juodojo humoro vakaras KVIEČIA ! Tradicinis – kasmetinis festivalis „VASAROS DESERTAS 2016 m.“ JUODOJO HUMORO VAKARAS. Raimondas Šilanskas ir Artūras Orlauskas Ar žinote, kaip įvaryti infarktą dievobaimingai uošvei? Ar žinot, kaip numarinti „dorovės saugotoją“ kaimynę? Tiesiog nupirkit jiems bilietus į... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-479/ Palangos senoji gimnazija (Jūratės g. 13)
  • Palangos senoji gimnazija (Jūratės g. 13)
  • Kaina: 11.00
Kiti kiti renginiai