Ezeri LV // Motionno LT

Ezeri LV // Motionno LT

Laikas: 18:00 val.

MOTIONNO – solo projektas, kuriantis garsavaizdį, įtakotą shoegaze/indie gitarų ir analoginių sintezatorių garso. Pakilimai, nuopuoliai ir priepuoliai – kompozicijų sudedamosios dalys, o ateities melancholija – erdvės pagrindas. Neišvengiamas progresas prieš sveiką protą.

http://motionno.lt/
https://soundcloud.com/motionno
https://www.facebook.com/motionno

***

EZERI – nuolat besivystantis projektas iš Rygos, kuriam vadovauja vokalistas, gitaristas ir kompozitorius Mikelis Putnins. EZERI muzika nekuriama pagal konkrečią formulę - kiekvienas garso takelis skirtingas savo forma ir harmonija, gimęs pačių įvairiausių žanrų įtakoje, pradedant eksperimentine elektronika, baigiant folk muzika, ir visa tai užliejant įkvepiančia džiazo laisve.

https://www.facebook.com/lostinezeri
https://soundcloud.com/ezeri
https://youtu.be/ZntRKBJUQ3U

Facebook: Ezeri LV // Motionno LT

  • 2016-08-06
2016-08-06 2016-08-06 Europe/Vilnius Ezeri LV // Motionno LT Laikas: 18:00 val. MOTIONNO – solo projektas, kuriantis garsavaizdį, įtakotą shoegaze/indie gitarų ir analoginių sintezatorių garso. Pakilimai, nuopuoliai ir priepuoliai – kompozicijų sudedamosios dalys, o ateities melancholija – erdvės pagrindas. Neišvengiamas progresas prieš sveiką protą.... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-455/ Kultūrinė erdvė „I love Palanga“ (Vytauto g. 39A, Palanga)
  • Kultūrinė erdvė „I love Palanga“ (Vytauto g. 39A, Palanga)