STRINGS AND AIR - Hernan ROMERO / gitara (JAV) ir Kęstutis VAIGINIS/ saksofonas

STRINGS AND AIR - Hernan ROMERO / gitara (JAV) ir Kęstutis VAIGINIS/ saksofonas

Laikas: 20:00 -  22:00

Flamenko gitaristas, kompozitorius, dainininkas, Grammi laureatas Hernan Romero (JAV) ir saksofonistas Kęstutis Vaiginis pristatys flamenko ir džiazo improvizacijas.

Abu atlikėjus muzika suvienijo jau ne pirmą sykį - Kęstutis Vaiginis ir Hernan Romero nuo 2006 metų Kaunas Jazz festivalio tapo nuolatiniais scenos partneriais - dalyvaudami tiek festivaliuose, tiek įrašų studijų sesijose.

2008 Kęstutis Vaiginis Niujorke įrašė savo autorinį albumą "Unexpected Choices" kur tarp žymiausių muzikantų dalyvavo ir Hernan Romero.

Tais pačiais metais Hernan Romero įrašė savo autorinį albumą "Tres Caras de una Moneda" kuriame dalyvavo džiazo grandai tokie kaip Al Di Meola - gitara, Hernan Romero - gitara, Estela Raval - vokalas, Jerry Marotta - mušamieji, Kęstutis Vaiginis - saksofonas, Cristian Puig - gitara, Juan Pablo Romarion - bandonija. Hernan Romero už ši albumą pelnė Grammi apdovanojimą.

KĘSTUTIS VAIGINIS – saksofonistas, džiazą pradėjo groti 1999 m. Muzikantas studijavo Olandijoje, stažavosi JAV. Kosmopolitišku požiūriu garsėjantis muzikantas, dažnai grojantis užsienyje ir sugebantis rasti bendrą kalbą su visame pasaulyje žinomais atlikėjais.

HERNAN ROMERO - pasaulinio garso ispanų kilmės gitaristas, kompozitorius, nuo 1986 m. gyvenantis JAV. Virtuozišku grojimu, pietietiška muzikos aistra ir šiltu bendravimu klausytojus žavintis gitaristas jau pažįstamas Lietuvos publikai.

H. Romero, ne kartą koncertavo kartu su gitaristais virtuozais Al di Meola bei Paco de Lucia.

www.hernanromeromusic.com

Tiesa, klausant jo gyvai, nuolat atrodo, kad esi Ispanijos saulėje, mažuose šios šalies kiemuose, pridengus akis delnu ir... skęstant muzikoje. Aistringoje, vienintelėje. Mat ką labiausiai Romero vertina ir mėgsta – tai laisvė. Todėl nieko nuostabaus, kad atlikėjas net koncertų metu, šypsodamasis pripažįsta „šią melodiją atliksiu pirmą kartą, iki šiol nerepetavau, tik turėjau ją galvoje“. Ir jam pavyksta puikiai, taip puikiai, jog jis neabejotinai iškviečiamas sugroti dar kartą publikai nenumaldomai plojant.

Hernan Romero muziką stipriai įtakojo jo gyvenimas Andalūzijoje, todėl neatsitiktinai jo akordai – aštrus flamenko rimtas, aistringas ir muzikalus kvėpavimas. Vėliau, persikėlus į New York miestą, ši aistra nė kiek nepakito ir sulaukė dar didesnio, pasaulinio, pripažinimo. Štai taip gimsta ir vystosi talentai – be ribų ir sienų. Be suvaržyto gyvenimo.

Hernan Romero, visu šiuo jausmu spinduliuoja ne tik grodamas. Atrodo, jog tai asmenybė, kupina amžinos, nesuvaldomos laisvės, besiskleidžiančios nepaisant nei laiko, nei erdvės. Pastarasis H. Romero albumas, „Duende“ – dvelkia dar viena laisvės išraiška. Džiazo ir flamenko melodijos, susipinančios, išsiskiriančios...

Užsimerki... ir viskas siūbuoja, juda, gyvena džiazu.

(Laisvės įkaitas, arba tiesiog - Hernan Romero. Aira Chmieliauskaitė)

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto 54, Palanga).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-08-20
2016-08-20 2016-08-20 Europe/Vilnius STRINGS AND AIR - Hernan ROMERO / gitara (JAV) ir Kęstutis VAIGINIS/ saksofonas Laikas: 20:00 -  22:00 Flamenko gitaristas, kompozitorius, dainininkas, Grammi laureatas Hernan Romero (JAV) ir saksofonistas Kęstutis Vaiginis pristatys flamenko ir džiazo improvizacijas. Abu atlikėjus muzika suvienijo jau ne pirmą sykį - Kęstutis Vaiginis ir Hernan Romero nuo 2006 metų Kaunas Jazz festivalio tapo nuolatiniais... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-450/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 9.90