„Domino“ teatro spektaklis „Laukinė moteris“

„Domino“ teatro spektaklis „Laukinė moteris“

Liepos 28 d. (ketvirtadienis) 20 val. „Domino“ teatro spektaklis „Laukinė moteris“.
 
Ach, tie vyrai!.. Jie neprašomi pažada moterims rojų! Tačiau tai žadėdami, jie viliasi, kad moterys bus „protingos” ir nieko nesitikės. Nieko – nei rojaus, nei amžinybės – tik nuotykio.

Niekada daugiau!.. Niekada...
Niekada daugiau?... Niekada, niekada?...

Tai pjesė apie subrendusią, šilto ir šalto mačiusią moterį, ieškančią sielos ramybės, būdo užsigydyti sudaužytos širdies žaizdas ir… antrosios pusės. Ji jau seniai nebeidealizuoja vyrų ir moterų santykių, yra pasiryžusi užsimerkti prieš vyrų netobulumą, tačiau su viena sąlyga...

Moteris, bėganti nuo vienatvės, neišvengiamai patenka į komiškas situacijas, susipažįsta su keisčiausiais vyriškosios giminės atstovais, tačiau net ir sunkiausiomis akimirkomis ji nepraranda gero humoro jausmo, moteriškumo ir jausmingumo.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook
 
Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt viešbučio „Vandenis“ registratūroje, tel.: 8 460 53530. 
 
  • 2016-07-28
2016-07-28 2016-07-28 Europe/Vilnius „Domino“ teatro spektaklis „Laukinė moteris“ Liepos 28 d. (ketvirtadienis) 20 val. „Domino“ teatro spektaklis „Laukinė moteris“.   Ach, tie vyrai!.. Jie neprašomi pažada moterims rojų! Tačiau tai žadėdami, jie viliasi, kad moterys bus „protingos” ir nieko nesitikės. Nieko – nei rojaus, nei amžinybės – tik nuotykio.... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-439/ Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47)
  • Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47)