MYSTICAL PLANTS (Vengrija)

MYSTICAL PLANTS (Vengrija)

Bryant Goodman / vokalas
Balázs Béla / boso gitara
Munkácsi István / gitara
Nagy Péter / klavišiniai, sintezatorius
Rátkai Róbert /būgnai

Į Lietuvą atvyksta grupė „Mystical Plants” iš Vengrijos ir drebins Palangos „Ramybės“ sceną! Funk stilių jie derina su neo-soul ir elektro-džiazo ritmais išgaudama ir atpažįstamą ir unikalų garsą.

 Jau 16 metų gyvuojanti grupė nenustoja stebinti savo kūriniais ir paskatina vis daugiau klausytojų pamėgti šio stiliaus muziką. Grupę įkūrė du talentingi atlikėjai – bosistas, kompozitorius ir prodiuseris Béla Balázs ir gitaristas István Munkácsi, kurie kūrė ir grojo muziką, jungiančią modernųjį džiazą ir funk.
Jau pirmasis jų išleistas albumas„Use your head“, pelnė didelį susidomėjimą šia grupe. Vėliau, prie jų prisijungė vokalistas, pasižymintis nepaprastu balsu - Bryant Goodman. Pasirodžius antrajam albumui, grupę papildė dar du muzikantai – būgninikas Robert Ratkai ir klavišiniais grojantis Peter Nagy. Galutinai susiformavusi grupė „Mystical Plants“ pradėjo koncertuoti gyvai ir labai greitai išpopuliarėjo, o jų dainos tapo radijo eterio hitais, bei sulaukė daugybės gerbėjų. Augantis populiarumas grupę paskatino sukurti ir išleisti dar vieną albumą „Good Life“.

Pasiklausius bent vienos šios grupės dainos susižavima šios muzikos stiliumi.

blamystic.wix.com/mysticalplantsweb#!english-version

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-08-14
2016-08-14 2016-08-14 Europe/Vilnius MYSTICAL PLANTS (Vengrija) Bryant Goodman / vokalas Balázs Béla / boso gitara Munkácsi István / gitara Nagy Péter / klavišiniai, sintezatorius Rátkai Róbert /būgnai Į Lietuvą atvyksta grupė „Mystical Plants” iš Vengrijos ir drebins Palangos „Ramybės“ sceną! Funk stilių jie... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-429/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 12.60