Harry SOKAL trio (Austrija)

Harry SOKAL trio (Austrija)

Harry Sokal – saksofonas
Heiri Känzig – kontrabosas
Martin Valihora – būgnai

Dvidešimt penkerius metus Harris Sokalas bendradarbiavo su ryškiausiu džiazo ir improvizacinės muzikos žvaigždynu. Artas Farmeris, Joe Zawinulas, Artas Blakey, Carlos Bley bigbendas, Vienos Art Ochestra, Deivas Holandas ir daugelis kitų vardų kalba patys už save. Jie ir aktyvūs Harrio biografijos dalyviai, per kuriuos jis pažino kiekvieną džiazo muzikos „paviršių“ su savo paslaptimis.

„Ką begročiau, bebopą, improvizacinę muziką, soul ar fanką, su savo projektais ar kaip kviestinis atlikėjas, džiazo šaknys, gilumoje slypinčios melodijos yra svarbiausia. Esu priklausomas nuo muzikos – išreikšti save muzikoje, kartais nustebinti save patį ir pakviesti klausytojus į šias keliones“, – taip save apibūdina saksofonistas.

Harris Sokalas pristato projektas „Depart“ ir naujausius kūrinius „Refire“. „Depart“ varomoji jėga, tai kontrabosistas Heiri Kanzingas, daugelį metų kuriantis ir koncertuojantis su H. Sokalu. Programą „Refire“ jie vadina „gaiviu nuotykiu ieškant naujų pakrančių“.  Kartu koncertuoti jie pasikevietė kylančią, jaunosios kartos mušamųjų žvaigždę Martiną Valihorą.

www.harrysokal.com/en

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-08-12
2016-08-12 2016-08-12 Europe/Vilnius Harry SOKAL trio (Austrija) Harry Sokal – saksofonas Heiri Känzig – kontrabosas Martin Valihora – būgnai Dvidešimt penkerius metus Harris Sokalas bendradarbiavo su ryškiausiu džiazo ir improvizacinės muzikos žvaigždynu. Artas Farmeris, Joe Zawinulas, Artas Blakey, Carlos Bley bigbendas, Vienos Art Ochestra, Deivas Holandas ir... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-427/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 12.00