NICOLAIEWSKY/PETROŠIŪTĖ Quartet atlieka COLE PORTER

NICOLAIEWSKY/PETROŠIŪTĖ Quartet atlieka COLE PORTER

Eglė PETROŠIŪTĖ / vokalas

Matheus NICOLAIEWSKY / kontrabosas (Brazilija)

Andrej POLEVIKOV / klavišiniai

David BARKER / būgnai

 

Matheus Nicolaiewsky – jaunas kontrabosininkas virtuozas iš Brazilijos, sparčiai kylantis karjeros laiptais ir užkariaujantis europiečių širdis, studijavęs Nyderlanduose, o šiuo metu keliaujantis po visą pasaulį. Tiek kolegas, tiek publiką Matheus žavi ne tik unikalia technika, bet ir ypatingu muzikalumu, įsiklausymu. Muzikanto solo technika yra įkvėpta trimitininkų ir saksofonistų, kuriuos jis nuosekliai studijavo ir taip išvystė savo grojimo kontrabosu stilių.

Eglė Petrošiūtė – džiazo vokalistė, aktyvi daugiausia Nyderlanduose ir Lietuvoje, išsiskirianti šiltu tembru ir instrumentiniu improvizacijos stiliumi. Eglė iki šiol dirbo daugiausia su tradicinio ir šiuolaikinio džiazo bei braziliškos muzikos projektais.

Duetas nusprendė sukurti projektą, dedikuotą vienam žymiausių džiazo kompozitorių COLE PORTER, kuris paraše muziką daugybei „Brodvėjaus“ miuziklų. Be jo kūrinių neužaugo nė vienas džiazo muzikantas. Porter'io muzika yra kupina mažoro, persipinančio su minoru netikėčiausiose vietose, sukurianti tikrą muzikinių spalvų vaivorykštę. Nuo svingo, įtraukiančio ir priverčiančio kūną pulsuoti džiaugsmu, iki baladžių, kurių besiklausant neretai ištrykšta ašara – Porter'io muzika kaip nenuspėjamiausių posūkių kupinas geras romanas. O kur dar jo turtingi tekstai, kalbantys apie meilę ne tiesmukai, kaip įprasta šiais laikais, o idealistiškai ir romantiškai, paliekant vietos klausytojo vaizduotei. Duetas pristatys įspūdingiausius Porterio kūrinius, jungdamas istoriją su dabartimi.

Prie dueto prisijungs Lietuvos džiazo mylėtojų jau puikiai pažįstami talentingieji Andrej Polevikov (klavišiniai) ir David Barker (būgnai).

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-08-05
2016-08-05 2016-08-05 Europe/Vilnius NICOLAIEWSKY/PETROŠIŪTĖ Quartet atlieka COLE PORTER Eglė PETROŠIŪTĖ / vokalas Matheus NICOLAIEWSKY / kontrabosas (Brazilija) Andrej POLEVIKOV / klavišiniai David BARKER / būgnai   Matheus Nicolaiewsky – jaunas kontrabosininkas virtuozas iš Brazilijos, sparčiai kylantis karjeros laiptais ir užkariaujantis europiečių širdis,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-422/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 11.80