Grupė SPIRITUAL SEASONS (Ukraina)

Grupė SPIRITUAL SEASONS (Ukraina)

Viktor Smirnov / vokalas, gitara, buzukis, dambrelis

Anton Smirnov / fleitos, dūdmaišis

Michail Papuš / banža, gitara, mušamieji, vokalas, airiškas būgnelis

Aleksandr Movčan / akordeonas

Marija Boguslavskaja / smuikas

Aleksandr Kovalevskij / boso gitara, gitara, vokalas

Lidija Smirnova / airiški šokiai

 

„Spiritual Seasons“ – grupė iš Ukrainos, grojanti airišką ir skandinavišką fokl-roką. Grupės repertuaras nuolat plečiamas, jame atsiranda ir kitų Europos šalių kompozicijos.

Grupė susikūrė Charkove 1994 metais ir iki šio laiko yra išleidusi devynis albumus.

Įdomu tai, kad dar būdamas ketverių metų grupės lyderio Viktoro Smirnovo sūnus Antonas panoro groti fleita. Po poros metų jau koncertavo tėvo ir sūnaus duetas. Netrukus Antonas tapo pilnateisiu grupės „Spiritual Seasons“ muzikantu.

Nuo 2009 m. grupė aktyviai gastroliuoja ne tik Ukrainoje, bet yra kviečiama į festivalius įvairiose Europos šalyse. 2011 metais grupė dalyvavo viename iš žinomiausių Europoje tarptautiniame keltų kultūros festivalyje "KELTSKÁ NOC" (Čekija).

 

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-08-02
2016-08-02 2016-08-02 Europe/Vilnius Grupė SPIRITUAL SEASONS (Ukraina) Viktor Smirnov / vokalas, gitara, buzukis, dambrelis Anton Smirnov / fleitos, dūdmaišis Michail Papuš / banža, gitara, mušamieji, vokalas, airiškas būgnelis Aleksandr Movčan / akordeonas Marija Boguslavskaja / smuikas Aleksandr Kovalevskij / boso gitara, gitara, vokalas Lidija Smirnova... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-418/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 11.00