Muzikinio spektaklio vaikams COLIUKĖ premjera

Muzikinio spektaklio vaikams COLIUKĖ premjera

Teatras ''Tamburinas" pristato muzikinį spektaklį pagal G.Ch. Anderseno pasaką "Coliukė" su kompozitoriaus Viktoro Minioto muzika. Vaikai bei suaugusieji, vaidinantys ir dainuojantys mūsų spektaklyje, su dideliu malonumu papasakos jūms šį naują, gal kartais netikėtą, gerai pažįstamos Anderseno istorijos variantą.


Spektaklis skirtas vaikams nuo 6 metų ir jų tėveliams. Atėjus į pasirodymą su vaiku, vėliau, jau grįžus namo, galima paaiškinti vaikui, kodėl pasakos herojai elgiasi būtent taip, o ne kitaip, ir kaip tokias situacijas galima atpažinti tikrame gyvenime.


Pastatymą remia Lietuvos Kultūros Taryba ir Lietuvos Kultūros ministerija, Lietuvos kompozitorių sąjunga, Stačiatikių bažnyčia Lietuvoje.


Apie teatrą.
Nors oficialiai muzikiniam teatrui "Tamburinas" vos metukai, bet jau keletą metų mes sėkmingai pristatome vaikiškus muzikinius spektaklius Vilniaus, Visagino, Šalčininkų, Klaipėdos, Šiaulių publikai. "Gerasis piemuo", "Vilkas ir septyni ožiukai", "Kiškio trobelė", "Tris paršiukai"– šie spektakliai rodomi tik mūsų teatro repertuare, nes muzika jiems specialiai sukūrė kompozitorius Viktoras Miniotas, libretas – jo žmona Svetlana, (abu jie ir tapo teatro įkūrėjais) – o spektakliai – tai entuziastingo vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų kolektyvo bendras kūrybinis darbas.

 

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-07-31
2016-07-31 2016-07-31 Europe/Vilnius Muzikinio spektaklio vaikams COLIUKĖ premjera Teatras ''Tamburinas" pristato muzikinį spektaklį pagal G.Ch. Anderseno pasaką "Coliukė" su kompozitoriaus Viktoro Minioto muzika. Vaikai bei suaugusieji, vaidinantys ir dainuojantys mūsų spektaklyje, su dideliu malonumu papasakos jūms šį naują, gal kartais netikėtą, gerai pažįstamos Anderseno istorijos variantą.... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-417/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 5.00