Kosminė operos dyva EVGENIA LAGUNA

Kosminė operos dyva EVGENIA LAGUNA

EVGENIA LAGUNA yra Rusijos klasikinės mišrios muzikos karalienė, pasižyminti retu ir neįprastu atlikimo stiliumi, kuris paremtas akademinės operos ir moderniosios muzikos deriniu. Jos balsas papuošia pačius prestižiškiausius renginius, tokius kaip „Fashion House Internetional ir „Pierre Cardin“ tarptautinius renginius.

Atlikėja sulaukė publikos pripažinimo tokiose nuostabiausiose muzikinėse vietose ir įstaigose kaip: P. I. Čeikovskio konservatorija, Maskvos Kristaus išgelbėtojo katedros salėje. Jos turai susilaukė sėkmės Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Vokietijoje, Danijoje, Švedijoje, Lotynų Amerikoje, Nikaragvoje, Suomijoje, Izraelyje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Tunise ir kt. šalyse.

Susidaro įspūdis, kad šiai atlikėjai nieko nėra neįmanomo. Jos repertuare vienu metu į vieną visumą yra suderintos kelios muzikinės epochos. Jis kinta nuo klasikos (Giuseppe Verdi, Antonio Vivaldi, Edward Grieg, Gaetano Donizetti, Leo Delibes ir kt.) iki pačių moderniausių kompozitorių, tokių kaip Andrew Lloyd Webber ir Eric Serra.

Būtent pastarasis ir sukūrė muziką Luc Besson filmui „Penktasis elementas“. Ir dabar klausytojai Evgenia Laguna koncertuose turi progą ir vėl pasinerti į šio fantastinio filmo atmosferą. Taip! Dabar jūs patys galite išvysti ir išgirsti šį nepakartojamą muzikinį kūrinį. Ir tam jums visai nereikia skristi į kitas planetas! Pakanka tiesiog įsitaisyti patogioje koncertų salės kėdėje ir klausytis kaip kosminė operos dyva dainuoja originalią kūrinio versiją, būtent tokią, kokia buvo atlikta filme.

Grynojo vokalo gurmanų dėmesį reikėtų atkreipti į tai, kad Evgenia Laguna vokalas apima daugiau nei keturias oktavas. Jos ypatingi vokalo įgūdžiai leidžia atlikti kūrinius plačiame intervale, nuo žemiausio kontralto iki aukščiausio soprano. Ne be priežasties Evgenia yra mėgstamiausia Pierre Cardin atlikėja.

Lietuvoje Evgenia Laguna koncertuos pirmą kartą. Kartu su Vytauto Lukočiaus vadovaujamu orkestru „Vilniaus Sinfonietta“ atlikėja ruošia įspūdingą programą, kurios muzikinę dalį papuoš nuostabiausi Pierre Cardin kurti kostiumai bei nuostabios vizualizacijos.

Bilietus platina: Tiketa.lt

 

 

  • 2016-08-20
2016-08-20 2016-08-20 Europe/Vilnius Kosminė operos dyva EVGENIA LAGUNA EVGENIA LAGUNA yra Rusijos klasikinės mišrios muzikos karalienė, pasižyminti retu ir neįprastu atlikimo stiliumi, kuris paremtas akademinės operos ir moderniosios muzikos deriniu. Jos balsas papuošia pačius prestižiškiausius renginius, tokius kaip „Fashion House Internetional ir „Pierre Cardin“... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-413/ Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)
  • Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)
  • Nemokamas