JJ show su Arūnu Valinsku

JJ show su Arūnu Valinsku

07.26 kalbinsime žmogų, kuris, tikriausiai, yra uždavęs daugiau klausimų, negu atsakęs.
TV laidų, įvairių netradicinių konkursų ir renginių vedėjas, prodiuseris bei iniciatorius, humoristas, buvęs LR Seimo narys, Seimo pirmininkas ir Tautos prisikėlimo partijos įkūrėjas - Arūnas Valinskas!
1999 m. teismas pripažino A. Valinską kaltu pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį už pajuokavimą apie padėtą bombą „Šarūno“ viešbutyje, kuriame vyko dainininkų Žilvino Žvagulio ir Irenos Starošaitės vestuvės ir jose jis buvo piršliu.
"Neretai savo poelgiais nustebinu pirmiausiai pats save. Tarkim, kai pakėliau telefono ragelį „Šarūno“ viešbutyje, nuoširdžiausiai nežinojau, kad tuoj ištarsiu žodžius apie padėtą sprogmenį.“ - apie įvykį sakė A. Valinskas.
Naują A. Valinsko "kūdikį" galite pamatyti per TV3 televizijos kanalą. Tai projektas - "2 barai". Prisijunkite prie mūsų antradienį ir galėsite pažiūrėti į akis žmogui, kurio galvoje gimė ši laida.

Bilietus platina: Bilietai.lt

  • 2016-07-26
2016-07-26 2016-07-26 Europe/Vilnius JJ show su Arūnu Valinsku 07.26 kalbinsime žmogų, kuris, tikriausiai, yra uždavęs daugiau klausimų, negu atsakęs. TV laidų, įvairių netradicinių konkursų ir renginių vedėjas, prodiuseris bei iniciatorius, humoristas, buvęs LR Seimo narys, Seimo pirmininkas ir Tautos prisikėlimo partijos įkūrėjas - Arūnas Valinskas! 1999 m. teismas pripažino A. Valinską kaltu pagal... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-395/ Kablys: Jūra. Kultūra (S. Dariaus ir S. Girėno g. 13)
  • Kablys: Jūra. Kultūra (S. Dariaus ir S. Girėno g. 13)
  • Kaina: 10.00
Kiti kiti renginiai