„Linksmieji klasikai“ Zbignevs Levickis (smuikas) ir Daumantas Slipkus (fortepijonas)

„Linksmieji klasikai“ Zbignevs Levickis (smuikas) ir Daumantas Slipkus (fortepijonas)

LINKSMIEJI KLASIKAI

Zbignev  Levicki ir Daumantas  Slipkus


Vis labiau ir labiau Lietuvoje ima populiarėti instrumentinės muzikos koncertai. Tą jau kiek anksčiau įrodė programa „ Amžiaus dvikova“. Šioje programoje galėjote girdėti smuiko ir gitaros atliekamą muziką. Beje, šiame projekte labiausiai pasižymėjo Lietuvos valstybinio sinfoninio orkestro pirmasis smuikas  ZBIGNEV  LEVICKI.

Tad ir šiame naujame projekte „ LINKSMIEJI KLASIKAI“  pirmuoju smuiku gros taip pat  ZBIGNEV LEVICKI tik jau su nauju partneriu – DAUMANTU SLIPKUMI, kurį daugelis pažįsta kaip JUOZO ERLICKO koncertinės programos klavišininką.

Šie du virtuozai dar ir labai „linksmų plaučių“ savininkai. Tad jiems pakeliauti nuo klasikos iki roko, nuo džiazo iki pop muzikos – vieni juokai.

Aukščiausio lygio atlikimas su puikia humoro doze – tai toks užvedantis mišinys, kad iškart pasibaigus pasirodymui, norisi įsigyti bilietą jau į kitą „ LINKSMŲJŲ KLASIKŲ“ pasirodymų seansą. Laukiame Jūsų liepos 28 d. Kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga).

 

Kviečiame apsilankyti ir kitame renginyje :

Kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga).

RUGPJŪČIO  12 d.  LIUDAS MIKALAUSKAS . Autorinis vakaras

Bilietus platina: Bilietai.lt

  • 2016-07-28
2016-07-28 2016-07-28 Europe/Vilnius „Linksmieji klasikai“ Zbignevs Levickis (smuikas) ir Daumantas Slipkus (fortepijonas) LINKSMIEJI KLASIKAI Zbignev  Levicki ir Daumantas  Slipkus Vis labiau ir labiau Lietuvoje ima populiarėti instrumentinės muzikos koncertai. Tą jau kiek anksčiau įrodė programa „ Amžiaus dvikova“. Šioje programoje galėjote girdėti smuiko ir gitaros atliekamą muziką. Beje, šiame projekte... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-392/ Kurhauzo salė (Grafų Tiškevičių alėja 1)
  • Kurhauzo salė (Grafų Tiškevičių alėja 1)
  • Kaina: 11.00