Domanto RAZAUSKO akustinis koncertas

Domanto RAZAUSKO akustinis koncertas

Domanto Razausko muzika ir eilės netelpa į jokius žanrus. Kūrėjas nuolat balansuoja tarp tradicijos ir eksperimento. Galbūt todėl šio žmogaus kūryba lengvai prisibeldžia tiek į jaunų, tiek į vyresnių žmonių širdis. Pripažintas, tačiau nuolat vietoje nenustygstantis gitaristas, poetas ir kompozitorius ne kartą sakė, jog baigs karjerą tą pačią akimirką, kai nustos stebinti pats save, kai jo koncertai taps panašūs vieni į kitus. Panašu, jog tas laikas dar toli, mat kiekvienas pastarasis D.Razausko koncertas – ypatingas.

 Atlikėjas neišduoda, ko publika gali tikėtis iš vakaro Palangoje: “aš improvizuoju. Pats negaliu žinoti, kas bus kitą akimirką. Kitaip būtų baisiai neįdomu… O be to, aš nemėgstu dainuoti publikai. Man svarbu dainuoti kiekvienam atėjusiam atskirai.”

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-07-27
2016-07-27 2016-07-27 Europe/Vilnius Domanto RAZAUSKO akustinis koncertas Domanto Razausko muzika ir eilės netelpa į jokius žanrus. Kūrėjas nuolat balansuoja tarp tradicijos ir eksperimento. Galbūt todėl šio žmogaus kūryba lengvai prisibeldžia tiek į jaunų, tiek į vyresnių žmonių širdis. Pripažintas, tačiau nuolat vietoje nenustygstantis gitaristas, poetas ir kompozitorius ne kartą sakė, jog baigs... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-387/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 10.00