Rugilė DAUJOTAITĖ ir Robert Rook džiazo trio (Olandija)

Rugilė DAUJOTAITĖ ir Robert Rook džiazo trio (Olandija)

Pačiame atostogų įkarštyje į Lietuvą atvyksta džiazo pažiba - Robert Rook džiazo trio:
Robert Rook (pianinas)
Thomas Winther Andersen (būgnai)
Bart van Helsdingen (bosas)

Laikas: 20:00 -  22:00

Tai daugelio tarptautinių konkursų bei festivalių dalyviai ir laureatai. Kartu su jais jums dainuos bei gros mūsų naujoji džiazo viltis ir atradimas Rugilė Daujotaitė. Šiemet baigusi karališkosios Amsterdamo muzikos akademijos džiazo vokalo specialybės magistro studijas ir gavusi pačius aukščiausius balus ši vokalistė ir instrumentalistė grįžta į gimtąją šalį su fantastiškais muzikantais ir tiki, jog džiazas Lietuvoje mėgstamas ne tik festivalių metu.

Robert Rook džiazo trio su Daujotaite jau surengė seriją koncertų džiazu išpaikintoje Europoje, o dabar užsuka į Rugilės gimtinę nustebinti ir nudžiuginti Lietuvos žiūrovų.

Visai neseniai mūsų tautietės grupės nariai „atrado“...sutartines. Jiems tai buvo kažkas nerealaus ir tą atrastąjį pojūtį šie muzikantai bandys perteikti jums, o Rugilė puikiai papildys skaidraus ir šviesaus džiazo prisodrintas kompozicijas savo nuostabiu vokalu bei paįvairindama jas savo, kaip multiinstrumentalistės apžavais. Juk ji skambina kanklėmis, gitara, groja fleita bei įvaldžiusi tokį naujovišką grojimą „loop station“ pagalba.

Koncerto metu išgirsite ir populiariosios muzikos kompozicijas, kurias su ovacijomis priėmė koncertų žiūrovai Europoje. Na, ir būtinai sulauksite to gaivaus, skaidraus ir dangiškojo džiazo lengvumo.

www.rugilemusic.com

www.robertrook.nl

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-07-26
2016-07-26 2016-07-26 Europe/Vilnius Rugilė DAUJOTAITĖ ir Robert Rook džiazo trio (Olandija) Pačiame atostogų įkarštyje į Lietuvą atvyksta džiazo pažiba - Robert Rook džiazo trio: Robert Rook (pianinas) Thomas Winther Andersen (būgnai) Bart van Helsdingen (bosas) Laikas: 20:00 -  22:00 Tai daugelio tarptautinių konkursų bei festivalių dalyviai ir laureatai. Kartu su jais jums dainuos bei gros mūsų naujoji... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-386/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 12.00