Jeronimas MILIUS ir Česlovas GABALIS: GRAŽIAUSIOS BALADĖS

Jeronimas MILIUS ir Česlovas GABALIS: GRAŽIAUSIOS BALADĖS

Jeronimas MILIUS / vokalas
Česlovas GABALIS / vokalas
Feliks ZAKREVSKI / pianinas

Laikas: 21:00 -  23:00


Jeronimas Milius ir Česlovas Gabalis – vienos ryškiausių Lietuvos padangės žvaigždžių, kurių plačiai pristatyti ir liaupsinti nereikia. Šie vardai iš karto gretinami su kokybe, profesionalumu, talentu ir unikalumu. Ilgametę scenos patirtį turintys, ne tik balsu, bet ir širdimi dainuojantys atlikėjai dovanoja išskirtinai skanų koncertą geros, subrandintos ir kokybiškos muzikos mylėtojams. 


Koncerto programoje – gražiausios visų laikų pop ir akustinio roko baladės, romantiškas, švelnus skambesys bei klasikiniai hitai. Ausis palies nemažai žinomų atlikėjų, grupių, kaip pavyzdžiui, Rod Stewart, Sting, „Scorpions“, Bryan Adams bei daugelio kitų scenos grandų kūriniai. Laiko patikrinti bei tūkstantinių minių pripažinti hitai suskambės naujai, kiek kitaip nei įprasta, tačiau ne mažiau „skaniai“.

 

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-07-23
2016-07-23 2016-07-23 Europe/Vilnius Jeronimas MILIUS ir Česlovas GABALIS: GRAŽIAUSIOS BALADĖS Jeronimas MILIUS / vokalas Česlovas GABALIS / vokalas Feliks ZAKREVSKI / pianinas Laikas: 21:00 -  23:00 Jeronimas Milius ir Česlovas Gabalis – vienos ryškiausių Lietuvos padangės žvaigždžių, kurių plačiai pristatyti ir liaupsinti nereikia. Šie vardai iš karto gretinami su kokybe, profesionalumu,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-383/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 21.00