Akordeonistų duetas TACA ir ACO (Japonija)

Akordeonistų duetas TACA ir ACO (Japonija)

Aco (Aco Tomine, vokalas/akordeonas)
Taca (akordeonas)

Laikas: 18:30 -  19:30

Svečiai iš Japonijos – Taca ir Aco – vieni žinomiausių „Tekančios saulės šalies“ akordeono meistrų. Abiejų atlikėjų muzikinė patirtis suskamba nepamirštamoje daugialypėje dermėje.
Pradėjęs groti 2015 metai Paryžiuje, duetas atlieka japonų liaudies ir originalias dainas su džiazo prieskoniais. Aco+taca muzika nepanaši į niekieno kito. Jų originalumas entuziastingai sutinkamas bet kurioje šalyje.
„Quintin Festival des Chanteurs de rue“ vykusiame Quintin, Prancūzijoje duetas apdovanotas „Coup de Coeur prize“.

Aco (vokalas/akordeonas)

Dainininkė, akordeonistė ir kompozitorė. Gimė ir augo Yokohamoje.
Pritardama akordeonu, Aco dainuoja senovines japoniškas folk dainas (Min-yo) šiuolaikiniu stiliumi. Taip pat ir savo kūrybos folk dainas ir tiki, kad jos bus dainuojamos ir ateityje.
Aco svajonių pasaulis yra nepamirštamas,žavingas, paslaptingas, keistas ...

www.facebook.com/tomine.aco

Taca (akordeonas)

Gimęs Japonijoje, Okahamoje, jau būdamas 9 metų pradėjo groti akordeonu. Talentingasis atlikėjas klasikinio ir džiazo akordeono žinias gilino Italijos universitete ir šiuo metu toliau kuria Prancūzijoje. Taca kūrybiniai ieškojimai įtakojami tango kompozicijų, japonų ir brazilų muzikos. Muzikandas yra išleidęs du albumus „The Valley of the Wind/La Vallee du Vent“ ir „La Route de la Soie / Silkroad project“.

www.facebook.com/taca.biz/
www.reverbnation.com/taca
taca.biz/lang/fr/

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-07-23
2016-07-23 2016-07-23 Europe/Vilnius Akordeonistų duetas TACA ir ACO (Japonija) Aco (Aco Tomine, vokalas/akordeonas) Taca (akordeonas) Laikas: 18:30 -  19:30 Svečiai iš Japonijos – Taca ir Aco – vieni žinomiausių „Tekančios saulės šalies“ akordeono meistrų. Abiejų atlikėjų muzikinė patirtis suskamba nepamirštamoje daugialypėje dermėje. Pradėjęs groti 2015... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-382/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 11.00