Keegan McInroe - AMERIKIETIŠKOS MUZIKOS DVELKSMAS

Keegan McInroe - AMERIKIETIŠKOS MUZIKOS DVELKSMAS

Vasarą Lietuvos muzikos gurmanus į koncertą kvies gitaros virtuozas, išskirtinio muzikos stiliaus kūrėjas bei atlikėjas iš Jungtinių Amerikos valstijų – Keegan McInroe. Koncertas žada orą pripildyti bliuzo, country bei folk muzikos garsų.

Keegan McInroe – dainininkas, dainų autorius iš Teksaso, JAV. Jo kūryboje persipina senųjų country, bliuzo žanrų, liaudies muzikos motyvai. K. McInroe pristato išskirtino braižo amerikietišką muziką, kurią savo unikaliu balsu perteikia klausytojui. Atlikėjas kuria originalią, į amerikietiškos muzikos šaknis besiremiančią muziką, o dainų tekstai, pasižymintys nepaviršutiniškumu, nepalieka abejingų.

McInroe jau dalinosi scena su Leon Russell, Ray Wylie Hubbard, Phosphorescent, Ian Moore, Innes Sibun, Tito and Tarantula, Eric McFadden, Otis Taylor, Eric Sardinas, Randall Bramblett, and The Band of Heathens.

2003 – 2009 aktyviai koncertavo su grupe Catfish Whiskey, o nuo 2008 kaip solo atlikėjas gastroliavo visoje Teksaso valstijoje, Jungtinėse Amerikos valstijose bei Europoje. Muzikantas ne kartą koncertavo su Lietuvos bliuzo karaliumi, grupės „The Road Band“ įkūrėju Aleksandru Belkinu. Šį kartą Aleksandras ir vėl prisijungs prie Keegan Mclnroe kūrybos atlikimo.

Koncerte nauji, egzotiški sąskambiai, gyvas jausmas ir unikali, analogų neturinti kūryba!

www.keeganmcinroe.com

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el.paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-07-16
2016-07-16 2016-07-16 Europe/Vilnius Keegan McInroe - AMERIKIETIŠKOS MUZIKOS DVELKSMAS Vasarą Lietuvos muzikos gurmanus į koncertą kvies gitaros virtuozas, išskirtinio muzikos stiliaus kūrėjas bei atlikėjas iš Jungtinių Amerikos valstijų – Keegan McInroe. Koncertas žada orą pripildyti bliuzo, country bei folk muzikos garsų. Keegan McInroe – dainininkas, dainų autorius iš Teksaso, JAV. Jo... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-375/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 11.00