Jurgio Didžiulio muzikinis monologas

Jurgio Didžiulio muzikinis monologas

Prieš kelis metus savo solinę karjerą pradėjęs ir sceniniu pseudonimu Jurgis Did pasivadinęs atlikėjas Jurgis Didžiulis savo muzika žada transformuoti kiekvieną klausytoją.

Muzikiniai monologai – tai ne vieno žmogaus šou. Pasirodymo metu tarpusavyje persipinanti muzika, improvizacijų, žaidimų bei komedijos elementai, paverčia stebėtojus/klausytojus/žiūrovus pasirodymo dalimi. Teatralizuotas muzikinis pasirodymas leidžia kiekvienam patirti kitokią muzikos galią.

Šiame interaktyviame renginyje bus galima išgirsti ne tik naujausius Jurgis Did kūrinius, bet ir dainas iš kultinės grupės Inculto laikų bei jau kelioms kartoms puikiai žinomus hitus.
 
Pradžia - 20:00

Bilietus platina Bilietai.lt

  • 2016-07-14
2016-07-14 2016-07-14 Europe/Vilnius Jurgio Didžiulio muzikinis monologas Prieš kelis metus savo solinę karjerą pradėjęs ir sceniniu pseudonimu Jurgis Did pasivadinęs atlikėjas Jurgis Didžiulis savo muzika žada transformuoti kiekvieną klausytoją. Muzikiniai monologai – tai ne vieno žmogaus šou. Pasirodymo metu tarpusavyje persipinanti muzika, improvizacijų, žaidimų bei komedijos elementai,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-373/ Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47)
  • Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47)
  • Kaina: 15.00