Spektaklis visai šeimai „Kaukučių nuotykiai Senojoje Girioje“

Spektaklis visai šeimai „Kaukučių nuotykiai Senojoje Girioje“

Gyvename "baisiai" civilizuotame pasaulyje ir pamirštame, kad šalia mūsų yra kitas - mitologinis lygmuo. Vaikai, nuo mažų dienų apkabinę išmanius telefonus, jau nebežino, kad yra Aitvarų, Kaukų, Maumų, Bezdukų, o po lovele dažnai slepiasi Nežinia Kas... Apie Raganas jie bent viena ausele yra girdėję, tačiau jų būna visokių, o šiame spektaklyje Ragana - visai ne žiežula, bet sumani verslininkė, kelianti įstabias puotas savo namelyje - mirioramoje ( stebuklingų paveikslėlių televizoriuje).
G.Beresnevičius aprašė savo knygose linksmą, mielą ir šiek tiek mistišką mitologinį pasaulį, kuris suprantamas ir jaukus tiek mažam, tiek dideliam. Mes jį perkėlėm iš vaizduotės į realybę...

Ateikite pas mus ir susipažinsite su tais, kurie "nematomi mus stebi"…

Bilietus  iš anksto galima įsigyti teatro „Avilys“ pramogų zonoje - Meilės al. (prie Jūratės ir Kastyčio skvero),  rezervuoti tel. +370 608 52961 , arba 1 val. prieš spektaklį renginio vietoje.

Vietų skaičius ribotas !

www.teatrasavilys.lt

FB paskyra: www.facebook.com/avilys.teatras

  • 2016-07-15
2016-07-15 2016-07-15 Europe/Vilnius Spektaklis visai šeimai „Kaukučių nuotykiai Senojoje Girioje“ Gyvename "baisiai" civilizuotame pasaulyje ir pamirštame, kad šalia mūsų yra kitas - mitologinis lygmuo. Vaikai, nuo mažų dienų apkabinę išmanius telefonus, jau nebežino, kad yra Aitvarų, Kaukų, Maumų, Bezdukų, o po lovele dažnai slepiasi Nežinia Kas... Apie Raganas jie bent viena ausele yra girdėję, tačiau jų... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-372/ Viešbutis „Palangos Vėtra“ (S. Daukanto g. 35)
  • Viešbutis „Palangos Vėtra“ (S. Daukanto g. 35)
  • Kaina: 7.00