Sasha Song Greatest Hits

Sasha Song Greatest Hits

  • Sasha Song /vokalas
  • Lina Žilinskaitė / pritariamasis vokalas
  • Nikolaj Moroziuk / klavišai
  • Paulius Gaidelis/smuikas
Laikas: 20:00 -  22:00 


Sasha Song (Dima Šavrovas) būdamos vos 12 metų išpopuliarėjo Lietuvoje su legendine daina „Mamai" ir pelnė BRAVO bei daugybę kitų apdovanojimų. Atlikėjas taip pat gali didžiuotis gavęs LR prezidento padėkos laišką už nuopelnus bei laimėjimus įvairiuose užsienio konkursuose. Taip pat, Sasha Song atstovavo mūsų šalį Eurovizijoje ir buvo vienas pirmųjų atstovų patekusių į šio renginio finalą.

Atlikėjas nuolat džiugina žiūrovus koncertuodamas įvairiuose Lietuvos ir Europos miestuose, o šįsyk atlikėjas kviečia į nuoširdžių emocijų kupiną koncertą Palangoje, kurio metu atliks ne tik visiems puikiai žinomus kūrinius, tačiau pristatys ir naująjį savo albumą – XX. Šiais metais SASHA SONG taip pat švenčia 20-ies metų kūrybinį jubiliejų,

Koncerto metu girdėsime žymiausias dainas, tapusias hitais „Pasiklydęs žmogus", „Mamai", „Ir tai irgi praeis", „Tu mano mintyse", „Mes galim tai padaryt kartu..." bei kūrinius iš jo naujojo albumo XX.

Sasha Song (Dima Šavrovas) būdamas vos 12 metų išpopuliarėjo Lietuvoje su legendine daina „Mamai“ ir pelnė BRAVO bei daugybę kitų apdovanojimų. Atlikėjas taip pat gali didžiuotis gavęs LR prezidento padėkos laišką už nuopelnus bei laimėjimus įvairiuose užsienio konkursuose. Taip pat, Sasha Song atstovavo mūsų šalį Eurovizijoje, buvo vienas pirmųjų atstovų patekusių į šio renginio finalą kuris gavo specialų prizą iš organizacijos „OGAE Rest of the World" už geriausią 2009 metų „Eurovizijos“ pasirodymą pagal pasaulinį internetinį balsavimą.

Sasha Song muzikos gerbėjų yra vertinamas ne tik už ypatingai profesionalius vokaline prasme pasirodymus, tačiau kartu ir už nuoširdumą bei aistrą atliekant kiekvieną kūrinį.
Sasha Song– atlikėjas paliečiantis kiekvieno žiūrovo širdį.

Nuoroda į bilietus: www.bilietai.lt

Pagarbiai, Sasha Song music group.

  • 2016-07-20
2016-07-20 2016-07-20 Europe/Vilnius Sasha Song Greatest Hits Sasha Song /vokalas Lina Žilinskaitė / pritariamasis vokalas Nikolaj Moroziuk / klavišai Paulius Gaidelis/smuikas Laikas: 20:00 -  22:00  Sasha Song (Dima Šavrovas) būdamos vos 12 metų išpopuliarėjo Lietuvoje su legendine daina „Mamai" ir pelnė BRAVO bei daugybę kitų... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-364/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 11.00