Subtilu-Z | GRAMMY NUGALĖTOJAI

Subtilu-Z | GRAMMY NUGALĖTOJAI

Subtilu-Z:
Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė, lumzdelis)
Povilas Velikis (akordeonas)
Dmitrijs Mihailovs (akordeonas)
Vytautas Švažas (perkusija)

Sėkmingai pristačiusi naujausią, vasariškai gaivią programą Vilniuje, grupė keliaus prie jūros.

Pozityvumo ir energijos nestokojantys „Subtilu-Z" grupės nariai žengia raudonu kilimu pristatydami naują programą. Ne ne, grupė DAR negavo šio laimėjimo, bet atrinko ir aranžavo vienus ryškiausių visų laikų hitų, kurie buvo nominuoti ir laimėjo GRAMMY statulėlę. Tarp jų Stevie Wonder, Madona, U2, Ed Sheeran ir kitų nenuginčijamų grandų kūriniai, prie kompozicijų plušėjo net keletas aranžuotojų: Leonardas Pilkauskas, Remigijus Rančys, Jievaras Jasinskis  ir kt.


Išskirtinis skambesys, šypsenos, krūva emocijų ir puiki nuotaika garantuota! Taigi, traukit smokingus, sukneles... ir pirmyn į GRAMMY APDOVANOJIMUS!


www.subtilu-z.lt

www.facebook.com/SubtiluZ

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-07-15
2016-07-15 2016-07-15 Europe/Vilnius Subtilu-Z | GRAMMY NUGALĖTOJAI Subtilu-Z: Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė, lumzdelis) Povilas Velikis (akordeonas) Dmitrijs Mihailovs (akordeonas) Vytautas Švažas (perkusija) Sėkmingai pristačiusi naujausią, vasariškai gaivią programą Vilniuje, grupė keliaus prie jūros. Pozityvumo ir energijos nestokojantys „Subtilu-Z" grupės... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-356/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 11.00