Vytauto V. LANDSBERGIO kūrybos vakaras BALTI KLAVIŠAI

Vytauto V. LANDSBERGIO kūrybos vakaras BALTI KLAVIŠAI

Žinomas Lietuvos teatro ir kino režisierius, poetas, publicistas, visuomenės veikėjas, pasakų vaikams autorius, bardas Vytautas V. Landsbergis surengs savo kūrybos vakarą pavadinimu „Balti klavišai“.

Koncerto metu skambės naujos Vytauto sukurtos dainos, taipogi senos ir gerai pažįstamos šio autoriaus baladės, romansai. „Išgirsite ištraukų iš naujų mano knygų apie nemirtingąjį Rudnosiuką ir žiauriai įsimylėjusį briedį Eugenijų Uogieniną. Koncerto metu bus ir staigmenų, vyks žaisminga loterija, kurios metu galėsite išlošti knygų bei kompaktinių plokštelių“, – sako autorius, pristatydamas koncertą. Tad vakaras žada būti įvairialypis, kaip ir Vytauto V. Landsbergio literatūra, kurioje dera absurdas, humoras ir gilios įžvalgos. Dozę pozityvios energijos garantuoja geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-07-09
2016-07-09 2016-07-09 Europe/Vilnius Vytauto V. LANDSBERGIO kūrybos vakaras BALTI KLAVIŠAI Žinomas Lietuvos teatro ir kino režisierius, poetas, publicistas, visuomenės veikėjas, pasakų vaikams autorius, bardas Vytautas V. Landsbergis surengs savo kūrybos vakarą pavadinimu „Balti klavišai“. Koncerto metu skambės naujos Vytauto sukurtos dainos, taipogi senos ir gerai pažįstamos šio autoriaus baladės,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-350/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 10.00
Kiti muzikos renginiai