Penktadienio džiazas

Penktadienio džiazas

Liepos 8 d., penktadienis, 20 val.

Palangos gintaro muziejus (Vytauto g. 17)

EGIDIJUS BUOŽIS (fortepijonas)

VALERIJUS RAMOŠKA (trimitas)

 

Programoje – džiazo standartai, autorinės kompozicijos

Džiazo pianistas Egidijus Buožis ir neprilygstamas trimitininkas Valerijus Ramoška – brandus ir ilgametis kūrybinis tandemas. Atlikėjai daugybę kartų drauge muzikavo įvairių džiazo festivalių bei koncertų scenose, įrašė ir išleido kompaktines plokšteles Solos & Duos (2000), At First Sight (2005), subrandino ir įgyvendino originalių idėjų bei projektų.

Liepos 8 d. 20 val. Gintaro muziejuje duetas kviečia Palangos publiką į muzikinį dialogą – penktadienio džiazas prabils subtiliomis fortepijono klavišų bei trimito frazėmis...

 

Egidijus Buožis (fortepijonas)

Pianistas, kompozitorius, prodiuseris ir dėstytojas. Savo muzikoje Egidijus Buožis plėtoja mainstream tradiciją, ankstyvųjų fortepijoninių stilių elementus siedamas su moderniojo džiazo raiška. Jo harmoninėje kalboje ir skambesio estetikoje yra ir akademinės muzikos atspindžių. Koncertinę veiklą pianistas pradėjo kaip akademinės muzikos atlikėjas – yra skambinęs rečitalius, koncertavęs su simfoniniu bei kameriniu orkestrais. Dabar jis dažniau groja džiazą, pasirodydamas solo ir su savo kvartetu, kuriam pats komponuoja. Keletą metų rengia spontaniškų improvizacinių duetų seriją.

MIC informacija (Muzikos informacijos centras, aut. Jūratė Kučinskaitė)

 

Valerijus Ramoška (trimitas)

Vienas veikliausių Lietuvos džiazo atlikėjų, trimitininkas virtuozas, puikiai išmanantis moderniojo džiazo stilius ir pasitelkiantis kuo įvairiausias raiškos priemones. Jo muzikavimas išsiskiria aiškiu, energingu trimito tonu ir lygia fliugelhorno kantilena bei improvizacine išmone. Jo instrumentas dažnai inspiruoja emocinius proveržius grupėje. Puikus solistas ir lankstus, lengvai prisitaikantis prie įvairių lyderių ir stilių ansamblio narys džiazo scenoje reiškiasi nuo 1990 metų. Kai susibūrė Dainiaus Pulausko grupė (1994), nuolat groja su ja. Ypač pagarsėjęs kaip šios grupės trimitininkas, jis taip pat muzikuoja įvairiausios sudėties ansambliuose – nuo duetų ir kamerinių džiazo grupių iki bigbendų; yra LRT bigbendo solistas, kaip solistą jį dažnai kviečia ir Kauno bigbendas.

MIC informacija (Muzikos informacijos centras, aut. Jūratė Kučinskaitė)

 

Renginio organizatorius

VšĮ „Cantus firmus“

 

Bilietas 10 Eur

Bilietus galima įsigyti: www.bilietai.lt bei Palangos gintaro muziejaus kasoje (tel. 8 460 53 501).

  • 2016-07-08
2016-07-08 2016-07-08 Europe/Vilnius Penktadienio džiazas Liepos 8 d., penktadienis, 20 val. Palangos gintaro muziejus (Vytauto g. 17) EGIDIJUS BUOŽIS (fortepijonas) VALERIJUS RAMOŠKA (trimitas)   Programoje – džiazo standartai, autorinės kompozicijos Džiazo pianistas Egidijus Buožis ir neprilygstamas trimitininkas Valerijus Ramoška –... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-346/ Palangos gintaro muziejus (Vytauto g. 17)
  • Palangos gintaro muziejus (Vytauto g. 17)
  • Kaina: 11.00