Tarptautinis cirko festivalis „Stebuklų šalis“

Tarptautinis cirko festivalis „Stebuklų šalis“

Paskutinis šių metų liepos savaitgalis taps stebuklingu ir dar ilgai nepamirštamu, jei tik nepraleisite progos ir aplankysite vienintelį Lietuvoje ir Baltijos šalyse tarptautinį cirko festivalį „Stebuklų šalis“, šiemet švenčiantį penkerių metų sukaktį!

Liepos 30-31 dienomis Palangos botanikos parke, tituluojamame grožio ir ramybės oaze, šalia atsinaujinusio gintaro muziejaus, po atviru dangaus skliautu vartus atvers „Stebuklų šalies“ festivalis. Šis unikalus renginys pasiūlys plačią programą visos šeimos laisvalaikiui ir pakvies susitikti su neprilygstamais profesionalaus cirko meno artistais, visame pasaulyje pelniusiais žiūrovų simpatijas bei prestižinių konkursų apdovanojimus.

Penktuosius metus rengiamame festivalyje jau yra apsilankę daugiau kaip 15 000 žiūrovų ir pasirodę tituluoti cirko artistai iš Prancūzijos, Vokietijos, Belgijos, Suomijos, Šveicarijos, Olandijos, Švedijos, Ispanijos, Australijos, JAV, Japonijos, Peru, Izraelio ir kitų šalių, tarp kurių žiūrovai galėjo išvysti ir tokio prestižinio, kaip „Cirque du Soleil“ cirko virtuozų pasirodymus.

Festivalis kupinas improvizacijos, paslapties, kvapą gniaužiančių profesionalių triukų, nuoširdumo ir yra taip arti žiūrovo, kad šiomis dienomis artistai taps geriausiais jūsų draugais. Čia jūsų lauks programa, stebinanti cirko žanrų įvairove. „Stebuklų šalyje“ demonstruojamos tik žmogaus galimybės – nuo pat festivalio susikūrimo pasirodymuose nedalyvauja gyvūnai.

Festivalio netikėtumas - cirko artistų pasirodymus galėsite išvysti ne vienoje vietoje! Kiekvienas apsilankęs festivalyje pateks į improvizuotą stebuklingą miestą, kurio teritorijoje nepaklysti padės specialūs festivalio žemėlapiai, tiesiai iš „Stebuklų šalies“ dalyvių rankų!

Penktus metus skaičiuojantis tarptautinis cirko festivalis „Stebuklų Šalis” yra unikalaus formato profesionaliojo cirko festivalis, kurio nepamatysite niekur kitur Baltijos šalyse. Per dvi festivalio dienas jūs regėsite atgijusius žinomų animacinių filmų herojus, žavinčius savo spalvingais kostiumais, kvapą gniaužiančius oro akrobatų pasirodymus, teatralizuotus cirko spektaklius, žonglierius ir komedijos žanro artistų krečiamas išdaigas, šokio ir klasikinio cirko elementus apjungiančius numerius, improvizuotus pasirodymus, magiškus triukus, kurie nustebins tiek pačius mažiausius tiek ir suaugusius žiūrovus.

Šių metų „Stebuklų šalies“ programoje – įspūdingi ir kvapą gniaužiantys, Lietuvoje dar nė karto nematyti, išskirtiniai cirko atlikėjų pasirodymai.

Anna Filipowska (Lenkija)

Anna Filipowska, talentinga ir nusipelniusi cirko artistė bei sportininkė, daugkartinė pasaulio gimtastikos čempionatų laureatė, iš Lenkijos į Lietuvą atkeliaus su visame pasaulyje unikaliu pasirodymu vandenyje. Pasirodymas vandenyje - tai išskirtinis šou, kuriame cirko artistės kūno plastikos grožis, susiliejęs su vandens stichija, atskleidžia neroibotas žmogaus galimybes. Tai jautrus ir kvapą gniaužiantis pasirodymas didžiuliame vandens sklidiname akvariume. Visame pasaulyje yra vos keletas cirko artistų, galinčių pakartoti šį pasirodymą.

Iš vandens stichijos pakilti į svaigų aukštį festivalio publiką pakvies kitas šios artistės pasirodymas. Tai svajingas ir užburiantis oro akrobatikos pasirodymas - žadą atimantis šokis ore.

Cyr Wheel – pasirodymai su mono lanku

Tik šio amžiaus pradžioje cirko akrobatų išpopuliarintą mono lanko techniką, festivalyje pristatys net du profesionalus cirko artistai. Tai Patryk Niekłań (Lenkija) ir ilgą kelią iki Lietuvos įveiksiantis, šiuo metu intensyviai po visą pasaulį gastroliuojantis artistas iš Čilės Mr. Dyvinetz. Šie jausmingi pasirodymas hipnotizuoja ir įtraukia nuo pirmos iki pačios paskutinės sekundės.

Mistral-pasirodymai ant kiniško stulpo (Italija)

Dar vienas unikalus akrobatikos pasirodymas su kinišku poliu - tai fizinės ištvermės ir kūno plastikos sintezė. Šį pasirodymą į Lietuvą atveš žavus cirko artistas Mauricio Raul Villarroel Crovetto iš Italijos. Tai aukščiausio meistriškumo lygio artistas, kurio programa pažers visą puokštę akrobatikos, žongliravimo bei balansavimo meno cirko triukų ir supažindins Jus su aukščiausio lygio cirko technika. Čia neveikia fizikos dėsniai ir dingsta žemės trauka, o pasaulis apsiverčia 180 laipsnių kampu ir horizontas tampa vertikalus. Profesionalumas ir subtili realybės transformacija – tai Mauricio talentas.

DUO TOBARICH – naujasis cirkas

Nuotaikingas artistų duetas, kuris kalba šiuolaikine, bet visiems gerai suprantama naujojo cirko kalba. Jie priverčia juoktis, nepalikdami abejingų didelių ir mažų savo žiūrovų visame pasaulyje. Žavūs vaidybos elementai, cirko triukai ir vieta jūsų vaizduotei!

Artistai pademonstruos gatvės arba kitaip dar vadinamo šiuolaikinio cirko programą, jungiančią tradicinio cirko elementus ir klasikinio teatro vaidybą, kai pasirinkta istorija pasakojama ne tik žongliruojant ar grojant, bet ir taikant kitokią tradiciniam cirkui būdingą techniką. Bene didžiausias šio cirko pasirodymo išskirtinumas – betarpiškas bendravimas su publika ir gebėjimas įtraukti skirtingas jos amžiaus grupes. Kiekvienas pasirodymas vis kitoks, kupinas improvizacijos ir netikėtų dalyvių, kuriuo tapti galite ir Jūs tad ruoškitės savo šlovės minutei!

Lietuvą festivalyje atstovaus ir spalvingais, įvairių cirko meno žanrų pasirodymais stebins ilgus metus gyvuojantis Lietuvos cirko kolektyvas „Šypsena“ – daugelio tarptautinių cirko festivalių bei konkursų prizininkai.

Magijos ir tikrų stebuklų pažers pasaulyje ryškiai suspindęs, prestižinių konkursų laureatas, iliuzijos meistras Mantas Wizard, kuris savo kūrybinėmis idėjomis ir talentu pelnė ne tik įvairių šalių žiūrovų, bet ir šios srities žinovų pripažinimą. Būtent originalios idėjos ir efektingai atliekami triukai padėjo Mantui ne viename tarptautiniame konkurse tapti laureatu ir garsinti Lietuvos vardą iliuzijos meno srityje.

Festivalyje galėsite sutikti ir netikėtai atgijusius garsių animacinių filmų ir pasakų herojus, kurie Jūsų lauks TV 3 televizijos stebuklų kampelyje!

Dviejų dienų stebuklingą ir magišką savaitgalio fiestą sekmadienio vakarą vainikuos dar vienas lietuviškas akcentas – šlovingo kolektyvo „Tele bim-bam“, vadovaujamo Neringos Čereškevičienės, koncertas. Nedažnai pajūrį aplankantys hitų „Mamos suknelė“, „Pupa“, „Voras“, „Baltoji varnelė“ ir kt., kurių žodžius moka kiekvienas, atlikėjai žada puikią šventę visai šeimai.

Palangos miesto gyventojai ir poilsiautojai turės neeilinę galimybę atsidurti tikrų tikriausioje stebuklų šalyje ir iš labai arti savo akimis išvysti daugiau nei 20 profesionalaus cirko pasirodymų po atviru dangumi, grožio ir ramybės oaze tituluojamame Palangos botanikos parke.

Susitikime „Stebuklų šalyje“ liepos 30-31 dienomis, Palangoje, Botanikos parko teritorijoje šalia gintaro muziejaus!

Trumpa atmintinė Jums, „Stebuklų šalies“ lankytojai!

• Festivalio bilietai parduodami vienai arba abiejoms renginio dienoms pasirinktinai. „Stebuklų šalies“ bilietas suteikia galimybę palikti festivalio teritoriją ir vėl į ją sugrįžti.

• Jūsų patogumui atvykus į festivalį Jūsų bilietą mes iškeisime į specialią festivalio apyrankę, kurią stebuklų šalies gyventojas Jums uždės ant rankos. Ją privalėsite nešioti visą festivalio laiką – tai ir bus Jūsų bilietas, su kuriuo garantuotai pateksite į festivalio teritoriją, o esant reikalui, galėsite išeiti ir vėl į ją sugrįžti. Vienas bilietas, tai viena apyrankė vienam asmeniui.

• Vaikai iki 3 metų į festivalį bus įleidžiami nemokamai. Jūsų patogumui su savimi patartina turėti vaiko amžių patvirtinantį dokumentą.

• Savo patogumui su savimi į festivalį galite atsinešti sulankstomą kėdutę ar pledą.

• Draudžiama įsinešti gyvūnas, gėrimus, maisto produktus, stiklinę tarą, ginklus, blogą nuotaiką

• Festivalio organizatoriai pasilieka teisę koreguoti renginio programą ir laikus.

Bilietus platina Tiketa.lt

  • 2016-07-31
2016-07-31 2016-07-31 Europe/Vilnius Tarptautinis cirko festivalis „Stebuklų šalis“ Paskutinis šių metų liepos savaitgalis taps stebuklingu ir dar ilgai nepamirštamu, jei tik nepraleisite progos ir aplankysite vienintelį Lietuvoje ir Baltijos šalyse tarptautinį cirko festivalį  „Stebuklų šalis“ , šiemet švenčiantį penkerių metų sukaktį! Liepos 30-31 dienomis... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-320/ Palangos Birutės parko teritorija, šalia Gintaro muziejaus
  • Palangos Birutės parko teritorija, šalia Gintaro muziejaus