Ukrainietiškos muzikos vakaras „Blue & Yellow“

Ukrainietiškos muzikos vakaras „Blue & Yellow“

2016 m. liepos 17 d., 20 val. Kurhauzo salėje.

Klaipėdos miesto ukrainiečių tradicinės kultūros ir folkloro klubo vokalinis ansamblis „Prosvit“ įkurtas 2001 metais. Pristatydamas ukrainiečių liaudies kultūrą ir meną koncertavo Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje bei Austrijoje. Ne kartą buvo pripažintas tarptautinių festivalių – konkursų laureatu Lietuvoje ir Ukrainoje.

Kolektyvo repertuarą sudaro ukrainiečių liaudies dainos bei autoriniai kūriniai, taip pat yra lietuvių bei kitų tautų dainų. Kūrybinio kelio eigoje keitėsi ansamblio sudėtis. Šiuo metu - tai vokalinis tercetas, kuris kartu dainuoja trejus metus, tai Irena Petrulionienė, Dina Mataitienė, Elena Anužienė. 2016 m. Respublikiniame solistų ir vokalinių ansamblių konkurse „Sidabriniai balsai“ ansamblis buvo pažymėtas II laipsnio diplomu.

Instrumentinis duetas save pristato žaismingai:
...Vieną gražią vasaros dieną. Smuikui pritrūko, jo paties keturių stygų. Melodingai skambėdamas užsisvajojo... Apie ją - tą nepaprastąją Arfą. Taip ir susijungė atlikėjos Rima Tamo ir Viktorija Smailytė, savo instrumentų šeimininkės. Kaip neleisti meilei atsiskleisti? Esame klajojančios ir visur koncertuojančios. Lietuvoje ir už jos ribų. Su įsimylėjusiais vienas kitą instrumentais. Jų stygomis, kurios užgauna jautriausią ir paslaptingiausią kiekvieno žmogaus širdies kertelę. Mes puoselėjame jų meilę, atlikdamos įvairią muziką.

Bilietus platina Bilietupasaulis.lt

  • 2016-07-17
2016-07-17 2016-07-17 Europe/Vilnius Ukrainietiškos muzikos vakaras „Blue & Yellow“ 2016 m. liepos 17 d., 20 val. Kurhauzo salėje. Klaipėdos miesto ukrainiečių tradicinės kultūros ir folkloro klubo vokalinis ansamblis „Prosvit“ įkurtas 2001 metais. Pristatydamas ukrainiečių liaudies kultūrą ir meną koncertavo Lietuvoje, Latvijoje, Ukrainoje bei Austrijoje. Ne kartą buvo pripažintas tarptautinių festivalių... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-299/ Kurhauzo salė (Grafų Tiškevičių alėja 1)
  • Kurhauzo salė (Grafų Tiškevičių alėja 1)
  • Kaina: 6.00