Muzikinė kelionė su „El Fuego“

Muzikinė kelionė su „El Fuego“

Paulius Bagdanavičius
Jonas Sakalauskas
Rokas Spalinskas

Pop-klasikos projektas „el Fuego“ jungia jaunus, talentingus ir aksominiais balsais pasižyminčius klasikinės muzikos atstovus, kurie įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip.

Daugiau nei aštuonerius metus scenoje skaičiuojančios vaikinų grupės koncertuose susirenka gausybė populiariosios klasikos gerbėjų, kurie nėra abejingi ne tik atliekamos muzikos žavesiui, bet ir stipriems balsams. Grupės nariai atlikdami pagrindinius vaidmenis Lietuvos didžiausiose teatro scenose sukaupia nepaprastą patirtį, kurią atskleidžia ir grupės „el Fuego“ pasirodymuose.
Profesionalumu pasižyminčiuose ir pakylėtą atmosferą kuriančiuose koncertuose skamba „Caruso“, „Juoko angelai“, „Esmeralda“, „Miserere“. Tai tik keletas geriausių ir skambiausių grupės hitų, be kurių nepraeina nei vienas koncertas.

Sukurta tobula muzikos ir balsų harmonija nepaliks abejingų!

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-06-25
2016-06-25 2016-06-25 Europe/Vilnius Muzikinė kelionė su „El Fuego“ Paulius Bagdanavičius Jonas Sakalauskas Rokas Spalinskas Pop-klasikos projektas „el Fuego“ jungia jaunus, talentingus ir aksominiais balsais pasižyminčius klasikinės muzikos atstovus, kurie įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Daugiau nei aštuonerius metus scenoje skaičiuojančios vaikinų grupės koncertuose... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-231/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 11.00