Mariaus Jonučio paroda „Sodas“

Mariaus Jonučio paroda „Sodas“

Gegužės 28 d. 17 val. RAMYBĖS galerijoje atidaroma Mariaus Jonučio paroda "Sodas",

Visą žiemą sodininkavau savo dirbtuvėj su pjūklais grąžtais pieštukais dažais teptukais, ilgėdamasis vasaros, bambėdamas maldas ir užkerėjimus, ir va - ji pagaliau atėjo. Dabar galiu jau eiti į tikrąjį sodą, neabejotinai geresnį už paveikslus.

Juk nuo sodo viskas prasidėjo - tiedu pirmieji ten laimingi buvo, dabar gi visi išvaryti bandome grįžti.

Čechovas rašė: "kokie gražūs medžiai, ir iš tiesų koks gražus turėtų būti šalia jų gyvenimas". Yra ar ne - čia jau kiekvieno sėkmės ir įdėto darbo reikalas.

Paišydamas - kaip ir sodininkaudamas - stengiuosi, kad viskas būtų gražu, purvo, šiukšlyno nebūtų, gal tai kiek ir prasilenkia su realybe, bet gi kaip norėtųsi...

Marius Jonutis

www.facebook.com/m.jonutis

Paroda veiks iki birželio 16 d. ketvirtadieniais–sekmadieniais 11–19 val.

  • 2016-05-28
2016-05-28 2016-05-28 Europe/Vilnius Mariaus Jonučio paroda „Sodas“ Gegužės 28 d. 17 val. RAMYBĖS galerijoje atidaroma Mariaus Jonučio paroda "Sodas", Visą žiemą sodininkavau savo dirbtuvėj su pjūklais grąžtais pieštukais dažais teptukais, ilgėdamasis vasaros, bambėdamas maldas ir užkerėjimus, ir va - ji pagaliau atėjo. Dabar galiu jau eiti į tikrąjį sodą, neabejotinai geresnį už... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-230/ Ramybės galerija (Vytauto g. 35)
  • Ramybės galerija (Vytauto g. 35)
Kiti kiti renginiai