Dalios Gentvainytės paroda „Česnakas ir jūra“

Dalios Gentvainytės paroda „Česnakas ir jūra“

Gegužės 28 d. 17 val. RAMYBĖS galerijoje atidaroma keramikės Dalios Gentvainytės paroda „Česnakas ir jūra“.

Autorės Dalios Gentvainytės dėmesio centre – česnakas kaip simbolis, įkvėpėjas, apsauga nuo piktų dvasių, apsauga nuo vampyrų, viduramžių ir šių dienų saitas, produktas ‚numero uno‘ imunitetui stiprinti. Dalios kūryboje česnakas įgauna įvairias formas ir išraiškos būdus. Kiekviena kompozicija mums byloja, primena daugybę puikiai pažįstamų ir ne kartą išgyventų gyvenimiškų situacijų, kai netenkame vilties, vėl džiaugiamės, kovojame, žaidžiame, pasimetam, atrandame.

Česnakiniai eksponatai jau viešėjo keliose galerijose Vilniuje, o šįkart suteiks jaukumo ir paskleis savo išskirtinį stiprybės kvapą, o gal tiksliau sakyti, smarvę, išskirtinėje Palangos „Ramybės“ galerijoje. Ateikite pabūti liudininkais šio proceso, kur taip pat galėsite įsigyti ir parsinešti šlakelį apsaugos ir ramybės užtaiso ir į savo namus.

Paroda veiks iki birželio 16 d. ketvirtadieniais–sekmadieniais 11–19 val.

  • 2016-05-28
2016-05-28 2016-05-28 Europe/Vilnius Dalios Gentvainytės paroda „Česnakas ir jūra“ Gegužės 28 d. 17 val. RAMYBĖS galerijoje atidaroma keramikės Dalios Gentvainytės paroda „Česnakas ir jūra“. Autorės Dalios Gentvainytės dėmesio centre – česnakas kaip simbolis, įkvėpėjas, apsauga nuo piktų dvasių, apsauga nuo vampyrų, viduramžių ir šių dienų saitas, produktas ‚numero uno‘ imunitetui... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-224/ Ramybės galerija (Vytauto g. 35)
  • Ramybės galerija (Vytauto g. 35)