DOMINO teatras | komedija 2 VYRAI. 1 TIESA

DOMINO teatras | komedija 2 VYRAI. 1 TIESA

Autorius – pagal Jevgenij Griškovec
Režisierius – Augustinas Gricius
Kompozitorius – Audrius Balsys
Dailininkas – Gintaras Makarevičius
Choreografas – Šarūnas Kirdeikis

Vaidina:
Sakalas - Sakalas Uždavinys
arga
Juozas - Juozas Gaižauskas

Šis mono spektaklis ypatingas tuo, kad galės iš esmės pakeisti žiūrovo požiūrį į labai svarbius, žmogui gyvybiškai aktualius dalykus..

Žymusis Sakalas Uždavinys, vaidinsiantis Sakalą Uždavinį arba populiarusis Juozas Gaižauskas, įkūnysiantis Juozą Gaižauską, iki ašarų juokingai žers išminties perlus apie meilę, šeimą, keliones, laivus ir lėktuvus, taksistus, traukinius, mamą, vaikystę, kūną, atmintį, troškimus ir begales kitų dalykų. Aktoriai žada priversti teatro sceną suktis 360 laipsnių kampu. Ir tai dar ne viskas - į vaidinimą bus įtraukti ir patys komedijos žiūrovai!„Komedija „2vyrai.1tiesa“ – ypatingas mums patiems ir iš esmės unikalus projektas.

Pasak Sakalo Uždavinio, visi žmonės, dar prie ateidami į šią unikalią komediją, turėtų atsipalaiduoti, atlaisvinti kaklaraiščius ir prasisegti preciziškai susagstytus švarkus, nes, kartu su spektaklio aktoriumi, turės galimybę patirti seniai pamirštą arba dar niekada nejaustą nušvitimą, tokią teigiamų emocijų dozę ir tokį vidinį sukrėtimą, po kurio savo kasdienybę permąstys iš esmės.

Spektaklį režisavo Augustinas Gricius, visų trumpai vadinamas „Guga“. A. Gricius Lietuvos televizijos padangėje puikiai žinomas kaip kultinės humoro laidos „Dviračio šou“ režisierius. Taigi didžiulis juoko užtaisas garantuotas, o abejingų tikrai neliks.

Komedija statoma remiantis Jevgenijaus Griškoveco, žinomo šiuolaikinio rusų dramaturgo, labai populiaraus aktoriaus, muzikanto ir režisieriaus pjesę „Odnovremenno“ („Tuo pačiu metu“ – rusų k.). Dauguma Jevgenijaus Griškoveco pjesių – monospektakliai, kuriuos jis pats režisuoja, kuria dekoracijas ir vaidina. Rusijoje bilietus į šio dramaturgo, muzikanto, aktoriaus, kultinės teatro figūros spektaklius išperka akimirksniu. Graibstomos ir jo knygos bei muzikos įrašai.

Spektaklio choreografu sutiko būti talentingasis Šarūnas Kirdeikis, choreografiją kuriantis įvairiems renginiams ir daugeliui televizijos projektų. Žiūrovai gali būti tikri scenoje išvysią netikėtą, įtraukiantį ir užburianti vaizdo, judesio bei smagaus šou derinį.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 864846042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-07-07
2016-07-07 2016-07-07 Europe/Vilnius DOMINO teatras | komedija 2 VYRAI. 1 TIESA Autorius – pagal Jevgenij Griškovec Režisierius – Augustinas Gricius Kompozitorius – Audrius Balsys Dailininkas – Gintaras Makarevičius Choreografas – Šarūnas Kirdeikis Vaidina: Sakalas - Sakalas Uždavinys arga Juozas - Juozas Gaižauskas Šis mono spektaklis... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-204/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 12.00