Pučiamųjų muzikos koncertų ciklas „Orkestro vasara“

Pučiamųjų muzikos koncertų ciklas „Orkestro vasara“

„Palangos Orkestras“ tęsia antrą šimtmetį puoselėjamą pučiamųjų muzikos vasaros koncertų tradiciją nuostabiame Palangos Birutės parke.

Iki šiol savo klausytojus kvietęs į „Dūdų vasaros“ pasirodymus, tapusius neatskiriamu kolektyvo įvaizdžio atributu, o taip pat ir svarbia Palangos kurorto kultūrinės savasties dalimi, šiemet „Palangos Orkestras” subrendo pokyčiams, dūdas užaugino iki instrumentų ir pučiamųjų muzikos gerbėjų lauks 36-iuose „Orkestro vasaros” koncertuose.

Kiekvieną ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį, nuo birželio 13 d. iki rugpjūčio 31-osios 18.30 val. Palangos Birutės parko rotondoje skambės klasikinė, populiarioji bei originali pučiamųjų muzika.

Pasisemkite įkvėpimo iš praeities ir atraskite naują skambesį, kurį jums dovanoja „Palangos Orkestras“.

2019-06-13 18:30 2019-06-13 18:30 Europe/Vilnius Pučiamųjų muzikos koncertų ciklas „Orkestro vasara“ „Palangos Orkestras“ tęsia antrą šimtmetį puoselėjamą pučiamųjų muzikos vasaros koncertų tradiciją nuostabiame Palangos Birutės parke. Iki šiol savo klausytojus kvietęs į „Dūdų vasaros“ pasirodymus, tapusius neatskiriamu kolektyvo įvaizdžio atributu, o taip pat ir svarbia Palangos kurorto kultūrinės... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1941/ Birutės parko rotonda, Palangoje VšĮ „Palangos orkestras“ info@orkestras.lt
Daugiau informacijos
Kiti koncertai