„Broliai Karamazovai“

„Broliai Karamazovai“

Teatras-studija "Theaomai" - jauna trupė, susikūrusi 2012 metais. Ją sudaro aktoriai, baigę Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, vaidybos studijas. Šiuo metu trupė sėkmingai tęsia savarankišką teatrinę veiklą Lietuvoje ir užsienyje. „Broliai Karamazovai“ – tai spektaklis sukurtas pagal rašytojo Fiodoro Dostojevskio romaną. Dorovinis žmogaus tobulėjimas, nusikaltimo ištakos, būtinumas ir galimybės pertvarkyti visuomenę – tai klausimai, į kuriuos atsakymų ieško spektaklio personažai. Spektaklis „Broliai Karamazovai“ buvo šiltai sutiktas ir įvertintas daugelio šalių žiūrovų bei kritikų. Tarptautiniame studentų teatro festivalyje VGIK jis buvo apdovanotas už ansambliškumą ir tikslų žanro pojūtį. „Tylos“ festivalyje Vilniuje pelnė geriausio spektaklio vardą, bei geriausio aktoriaus apdovanojimus. Maskvoje rengiamame tarptautiniame debiutų festivalyje laimėjo pagrindinį prizą. Tarptautiniame festivalyje "It self" (Lenkija) pelnė apdovanojimą už "Velnio" vaidmenį. Taip pat spektaklis palankiai įvertintas kituose tarptautiniuose festivaliuose „Istropolitana“ (Bratislava), „Jaunojo teatro susitikimai“ (Grenoblis).

Trupės "Theaomai" spektaklis „Broliai Karamazovai“ leidžia aktoriams ypatingai priartėti prie žiūrovo, o žiūrovui prie aktorių.

"Jeigu dievo begalinio nėra, tai viskas leista? Viskas leista ir...amen?!"

Bilietus galima įsigyti Tiketa.lt

  • 2016-06-02
2016-06-02 2016-06-02 Europe/Vilnius „Broliai Karamazovai“ Teatras-studija "Theaomai" - jauna trupė, susikūrusi 2012 metais. Ją sudaro aktoriai, baigę Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, vaidybos studijas. Šiuo metu trupė sėkmingai tęsia savarankišką teatrinę veiklą Lietuvoje ir užsienyje. „Broliai Karamazovai“ – tai spektaklis sukurtas pagal rašytojo... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-190/ Kurhauzo salė (Grafų Tiškevičių alėja 1)
  • Kurhauzo salė (Grafų Tiškevičių alėja 1)