Stas Michailov koncertas Palangoje

Stas Michailov koncertas Palangoje

Atėjo laikas, kuomet visų laukiamas vienas žinomiausių Rusijos šansono atlikėjų Stasas Michailovas atvyksta į naujutėlaitę, dažais vis dar kvepinčią Palangos koncertų salę. Geriausius atlikėjo hitus ir naujausias dainas išgirsime jau šią vasarą - rugpjūčio 3 dieną 20 val.!

S. Michailovo koncertai pasižymi užburiančia energija, o gerbėjams palieka pačius geriausius nepamirštamus įspūdžius ir emocijas. Soči mieste 1969 metais gimęs dainininkas savo sėkmingą sceninę karjerą pradėjo jau daugiau nei prieš 20 metų. Pirmieji S. Michailovo muzikinės karjeros žingsniai buvo nelengvi, tačiau dalyvaudamas įvairiuose Rusijos muzikiniuose projektuose atlikėjas pademonstravo savo išskirtinį talentą ir kaip mat užsitarnavo gerbėjų simpatijas.

1992 metais S. Michailovas įrašė pirmąjį savo kūrinį „Žvakė“ (rus. Свеча), kuris iki šiol yra pristatomas kaip atlikėjo vizitinė kortelė. Pirmojo solinio albumo gerbėjams teko palaukti penkerius metus, bet pastarasis nenuvylė. Užkariavęs gerbėjų širdis S.Michailovas tapo vienu populiariausių Rusijos estrados dainininku. Tolimesnę atlikėjo kūrybinę veiklą lydėjo sėkmė ir šlovingi metai – 2009 –ais S.Michailovas buvo įvertintas aukščiausio lygio premija „Auksinis gramofonas“, kuri įteikiama labiausiai nusipelniusioms Rusijos muzikos pasaulio žvaigždėms.

Charizma ir išskirtiniu žavesiu spindinčio atlikėjo pasirodyme be abejonės išgirsime tokius hitus kaip „Dlya tebya“ (liet. „Už tave“), „Zdi Minia Radnaja“ (liet. „Palauk manęs“), „Nu vot i vse“ (liet. Na ir viskas“) bei kitus.
Vasara žada būti ypatingai karšta – energingasis S. Michalovas kviečia jus visus į muzikinį pasimatymą Palangos koncertų salėje rugpjūčio 3 dieną 20 val.!

Bilietus galima įsigyti www.ticketmarket.lt

  • 2016-08-03
2016-08-03 2016-08-03 Europe/Vilnius Stas Michailov koncertas Palangoje Atėjo laikas, kuomet visų laukiamas vienas žinomiausių Rusijos šansono atlikėjų Stasas Michailovas atvyksta į naujutėlaitę, dažais vis dar kvepinčią Palangos koncertų salę. Geriausius atlikėjo hitus ir naujausias dainas išgirsime jau šią vasarą - rugpjūčio 3 dieną 20 val.! S. Michailovo koncertai pasižymi užburiančia... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-189/ Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)
  • Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)
Kiti muzikos renginiai