Signatarų alėjos atidarymas

Signatarų alėjos atidarymas

Palangoje atidaroma nauja kultūrinė erdvė – Šimtmečiui skirta Signatarų alėja.

Palanga, kartu su visa Lietuva švenčianti Nepriklausomybės Šimtmetį, praturtėjo dar viena kultūrine erdve – šeštadienį atidaroma Signatarų alėja.

Alėjos su ja puošiančia stela autoriai – Vilniaus dailės akademijos profesoriai bei Lietuvos nacionalinės premijos laureatai Algirdas Žebrauskas ir Arūnas Sakalauskas.

Naujoji kultūrinė erdvė yra tarp miesto bažnyčios ir centrinio pašto, stovinčio buvusios Palangos progimnazijos vietoje. Atnaujintas pėstiesiems skirtas skveras yra vienas iš Nepriklausomybės Šimtmečio minėjimo Palangoje akcentų, o kartu taip atiduodama pagarba keturiems Vasario 16-osios Akto signatarams, besimokiusiems Palangos progimnazijoje: Antanui Smetonai, Kazimierui Steponui Šauliui, Jurgiui Šauliui ir Steponui Kairiui.

Renginyje, kuriame labai laukiama miesto bendruomenė, dalyvaus profesorius Liudas Mažylis, Vokietijos garbės konsulas dr. Arūnas Baublys, architektas Algirdas Žebrauskas ir skulptorius Arūnas Sakalauskas.

Gruodžio 8 d., šeštadienį, vyksiančio renginio pradžia – 15 val. Kviečiame visuomenę dalyvauti.

Vieta: tarp Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios ir centrinio pašto

  • 2018-12-08  nuo 15:00
2018-12-08 15:00 2018-12-08 15:00 Europe/Vilnius Signatarų alėjos atidarymas Palangoje atidaroma nauja kultūrinė erdvė – Šimtmečiui skirta Signatarų alėja. Palanga, kartu su visa Lietuva švenčianti Nepriklausomybės Šimtmetį, praturtėjo dar viena kultūrine erdve – šeštadienį atidaroma Signatarų alėja. Alėjos su ja puošiančia stela autoriai – Vilniaus... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1885/ Signatarų alėja, Palangoje
Kiti kiti renginiai