Grupės „A'Studio“ koncertas

Grupės „A'Studio“ koncertas

„Esame ir vėl kartu su jumis. Valio!” – Tokią žinutę gerbėjams siunčia grupės „A`Studio“ atlikėjai. Liepos 20 dieną 20 val. Palangos koncertų salėje išgirsime legendiniais hitais tapusius kūrinius bei naujausias pastarųjų metų grupės dainas.

„A‘Studio“ muzikos gerbėjams pristatys „Greatest Hits“ programą, kuri neabejotinai pažadins mūsų prisiminimus. Pagrindinė grupės solistė gruzinų kilmės gražuolė Katie Topuria 2015 m. birželio mėnesį pagimdė dukrą Olivia, todėl pastaruoju metu grupė tolimų išvykų neorganizavo ir pasitenkino koncertais aplink Maskvą ir Sankt Peterburgą. Akivaizdu, kad koncertas Palangoje taps ypatinga Katie‘s dovana visiems „A‘Studio“ grupės gerbėjams iš tolimesnių kraštų.

Kolektyvo kūrybiniame bagaže – dešimt studijinių albumų. Grupė yra sulaukusi ne vieno garsaus apdovanojimo, įskaitant „Muz-TV“ titulą, kuriuo ji buvo įvertinta geriausia 2010 ir 2011 metų popmuzikos grupe. 2007 metais geriausios grupės pripažinimo „A‘Studio“ sulaukė ir iš prestižinių MTV Rusijos muzikos apdovanojimų. Tuo tarpu kūrinys „Uletaju“ (liet. „Išskrendu“) 2005 metais buvo nominuotas metų daina. 2012 metais „A‘Studio“ trečią kartą iš eilės triumfavo „Muz-TV“ organizuojamuose apdovanojimuose, „Geriausios pop muzikos grupės“ kategorijoje.

Grupė  yra žinoma ne tik gimtinėje Kazachstane, bet ir Rusijoje, JAV, Japonijoje ir daugelyje Europos šalių. „A‘Studio“ atlikėjai ir muzikantai yra ypač vertinami už natūralų kuriamos muzikos skambesį, o taip pat priklauso Rusijos pop muzikos karalienės vadinamos Alos Pugačiovos muzikiniam teatrui. Šiandien legendinės grupės kolektyvą sudaro jos įkūrėjai Baigali Serkebayevas (kompozitorius, klavišiniai) ir Vladimiras Miklošchichas (bosinė gitara), gitaros virtuozas Fiodoras „Federico“ Dosumovas, energingasis Eugenijus Dalsky‘is (būgnai), ir, žinoma, išskirtinio talento ir grožio vokalistė Katie Topuria.
Nepakartojamas Katie‘s vokalas ir užburiantis sceninis įvaizdis sukurs ypatingą atmosferą, kuri sukaustys jūsų dėmesį jau liepos 20 dieną naujutėlaitėje Palangos koncertų salėje.

Bilietus galima įsigyti www.ticketmarket.lt

  • 2016-07-20
2016-07-20 2016-07-20 Europe/Vilnius Grupės „A'Studio“ koncertas „Esame ir vėl kartu su jumis. Valio!” – Tokią žinutę gerbėjams siunčia grupės „A`Studio“ atlikėjai. Liepos 20 dieną 20 val. Palangos koncertų salėje išgirsime legendiniais hitais tapusius kūrinius bei naujausias pastarųjų metų grupės dainas. „A‘Studio“ muzikos gerbėjams pristatys... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-188/ Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)
  • Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43)
  • Kaina: 35.00