Monika Marija, Albumo pristatymas

Monika Marija, Albumo pristatymas

MONIKA MARIJA - dar šiais metais tapusi geriausiu Lietuvos Balsu ir įspūdingu vokalu užkariavusi visos šalies klausytojų širdis. Atlikėja, įrodžiusi, kad muzikos kalba galima pasiekti bet kurį klausytoją ir visai nesvarbu, kad tos kalbos jis gali net nesuprasti.

Atlikėja šiais metais surengusi jau du sėkmingus turus po Lietuvą ir savo klausytojams pristačiusi visiškai skirtingas pogramas, Kalėdiniame ture pasiruošė pristatyti tai, ką kūrė visus metus. Naujasis ir pirmasis atlikėjos solinis albumas pirmą kartą nuskambės gyvai Kalėdiniame pristatymo ture.

Naujausios atlikėjos dainos, akomponuojant gyvo garso grupei ir ilgai lauktas albumas, kuris parodys visas atlikėjos puses ir atskleis dar negirdėtas istorijas.

  • 2018-12-28  nuo 19:00
2018-12-28 19:00 2018-12-28 19:00 Europe/Vilnius Monika Marija, Albumo pristatymas MONIKA MARIJA - dar šiais metais tapusi geriausiu Lietuvos Balsu ir įspūdingu vokalu užkariavusi visos šalies klausytojų širdis. Atlikėja, įrodžiusi, kad muzikos kalba galima pasiekti bet kurį klausytoją ir visai nesvarbu, kad tos kalbos jis gali net nesuprasti. Atlikėja šiais metais surengusi jau du sėkmingus... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1769/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 17.00 - 21.00