Jurgos Šeduikytės koncertas „Ten, kur Tu“

Jurgos Šeduikytės koncertas „Ten, kur Tu“

Naujomis spalvomis šią vasarą suskambus dainininkė Jurga kviečia susitikti rudens koncertuose – Spalio 26d., kartu su grupe ji atvyksta į muzikos klubą „Vandenis“.

„Rudens sezonas man visada asocijuojasi su svajonėmis, garsu ir kūryba – jo metu parašiau geriausias, jautriausias ir sau artimiausias dainas. O „Ten, kur tu“ – mano ruduo, stojantis tarp laukinio šokio ir nostalgiškai šviesaus laiko su savimi. Mano švelni išpažintis, kuriai reikia klausytojo“, – Jurga.

Koncerte viena geriausių Lietuvos atlikėjų pristatys naujausius singlus „Dance“, „Be Žodžių“, albumo „Not Perfect“ kūrinius bei įsimintiniausius karjeros etapus žyminčias dainas.

  • 2018-10-26  nuo 20:00
2018-10-26 20:00 2018-10-26 20:00 Europe/Vilnius Jurgos Šeduikytės koncertas „Ten, kur Tu“ Naujomis spalvomis šią vasarą suskambus dainininkė Jurga kviečia susitikti rudens koncertuose – Spalio 26d., kartu su grupe ji atvyksta į muzikos klubą „Vandenis“. „Rudens sezonas man visada asocijuojasi su svajonėmis, garsu ir kūryba – jo metu parašiau geriausias, jautriausias ir sau... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1768/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 20.00
Kiti koncertai