Maša ir Lokys: žiemos nuotykiai

Maša ir Lokys: žiemos nuotykiai

Mylimiausi vaikiški herojai – Maša ir Lokys – sugrįžta su nauju pasirodymu!

Naujiena: įsigiję susitikimo bilietą, po spektaklio galėsite susitikti ir nusifotografuoti su Maša ir Lokiu!

„Domino“ teatras, bendradarbiaudamas su pasaulinės šlovės pelniusio animacinio filmuko kūrėjais, režisieriumi Dainiumi Kazlausku ir knygų vaikams autoriumi Tomu Dirgėla, pristato unikalų pasirodymą „Maša ir Lokys: žiemos nuotykiai“, kurio metu vaikų mylimi herojai varžysis įvairiose sporto rungtyse ir patirs daug nepamirštamų nuotykių. Maša, Lokys ir jų draugai vėl prabils populiariausių Lietuvos aktorių balsais, o žiūrovus žavės įspūdingais kostiumais.

Praėjusiais metais šventinis šou „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“ sulaukė stulbinančiai didelio susidomėjimo, nepaprastai daug gerų atsiliepimų ir tapo pačiu brangiausiu ir populiariausiu vaikams skirtu šou Lietuvos istorijoje. Pamatykite naują, stebuklingą, netikėtą ir daug nuotykių žadančią istoriją!

Susitikimas su Maša ir Lokiu!
SUSITIKIMO BILIETŲ KIEKIS LABAI RIBOTAS

Bičiuliai, turite unikalią galimybę susitikti su mylimiausiais herojais: Maša ir Lokiu!
Po spektaklio Maša ir Lokys kvies vaikučius šokt, dainuot ir bendraut.  O taip pat, galėsite nusifotografuoti su mylimais animacijos herojais. Kiekvieno susitikimo dalyvio lauks staigmena!
Patikėkite, Jūsų vaikas tai dar ilgai prisimins ir pasakos draugams, kaip geriausią žiemos nuotykį!

Susitikimo trukmė: 20-30 min.
Dalyvauja: Maša ir Lokys

DĖMESIO:
- susitikime galės dalyvauti tik turintys susitikimo ir spektaklio bilietus;
- susitikimo bilietas reikalingas tik vaikams;
- susitikimo bilietas galioja vienam asmeniui.

  • 2018-12-09  nuo 15:00
2018-12-09 15:00 2018-12-09 15:00 Europe/Vilnius Maša ir Lokys: žiemos nuotykiai Mylimiausi vaikiški herojai – Maša ir Lokys – sugrįžta su nauju pasirodymu! Naujiena: įsigiję susitikimo bilietą, po spektaklio galėsite susitikti ir nusifotografuoti su Maša ir Lokiu! „Domino“ teatras, bendradarbiaudamas su pasaulinės šlovės pelniusio animacinio filmuko kūrėjais,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1765/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00 - 35.00
  • Plačiau
Kiti renginiai vaikams