Valentin Suchodolec (tenoras) ir Gražina Zalatorienė (fortepijonas)

Valentin Suchodolec (tenoras) ir Gražina Zalatorienė (fortepijonas)

Gegužės 20 d. 19:00 val. Tarptautinių konkursų laureatas Valentin Suchodolec (tenoras) ir Gražina Zalatorienė (fortepijonas).

Pirmą kartą Lietuvoje vieno geriausių šiuolaikinių tenorų Valentin‘o Suchodolec‘o koncertas su nauja, specialiai Palangos Kurhauzo salės žiūrovams paruošta itin gražia ir nuotaikinga programa.

Valentin‘as Suchodolec‘as, nepaprastai gražaus tembro balsą turintis ir nepriekaištingą bel canto techniką valdantis atlikėjas, gimė ir savo muzikinę karjerą pradėjo Baltarusijoje. Baigė Maladėčinos M.K. Oginskio muzikos kolegiją, studijavo Minsko konservatorijoje. Studijas tęsė Maskvos P.I. Čaikovskio konservatorijoje (prof. J. Kibkalo), kur buvo Rusijos kultūros fondo „Nauji vardai“ stipendiatu. Savo įgudžius tobulino Maskvos konservatorijos aspirantūroje. Dirbo Maskvos „Novaja opera“ teatro solistu, kur atliko pagrindines tenoro partijas ir sulaukė palankaus kritikų vertinimo. 1999 – 2002 m. studijavo Amsterdamo konservatorijos aspirantūroje pas doc. U. Rainemann‘ą. Tuo metu bendradarbiavo su įvairiomis Olandijos operos kompanijomis, koncertavo garsiausiose Europos salėse. Jam plojo Amsterdamo „Concertgebouw“, Briuselio „Forest National“, Kelno „Koln Arenos“, Lisabonos „Pavilhao Atlantico“, Barselonos „Palau Sant Jordi“ ir kitų garsių salių žiūrovai. Baigęs studijas, bendradarbiavo su Galinos Višnevskajos Operos centru.

2003-2008 m. buvo garsaus „Tureckio choro“ solistas, 2008 m. pasirinko solinę karjerą.

Charizmatiškas ir aistringas, Valentin‘as  užburia klausytojus savo vokaliniu ir dramatiniu talentu. Nuoširdus ir atviras, žavingas ir artistiškas, jis dovanoja žiūrovams savo energiją ir meilę. Jo universalus talentas, nepriekaištingas skonis ir meistriškumas leidžia sukurti pasirodymus, kurie  nepalieka nei vieno abejingo.

Savo koncertui Lietuvoje Valentin‘as krupščiai atrinko pačius gražiausius kūrinius. Skambės senovinė muzika, geriausios ir mėgstamiausios operų arijos, rusiški romansai, aistringos itališkos dainos.

Fortepijono partiją atliks Gražina Zalatorienė. Ji dirba koncertmeistere Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dainavimo katedroje, aktyviai koncertuoja tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Atlikėja ruošia įvairias muzikines programas su dainininkais ir instrumentalistais. Dalyvauja konkursuose, festivaliuose, meistriškumo kursuose. Koncertavo su žymiais Lietuvos ir užsienio solistais. Gražina taip pat rengė pasirodymams LTV projekto „Triumfo arka" dalyvius.

Bilietus platina: www.ticketmarket.lt

Informacija telefonu +370 682 75057.

 

  • 2016-05-20
2016-05-20 2016-05-20 Europe/Vilnius Valentin Suchodolec (tenoras) ir Gražina Zalatorienė (fortepijonas) Gegužės 20 d. 19:00 val. Tarptautinių konkursų laureatas Valentin Suchodolec (tenoras) ir Gražina Zalatorienė (fortepijonas). Pirmą kartą Lietuvoje vieno geriausių šiuolaikinių tenorų Valentin‘o Suchodolec‘o koncertas su nauja, specialiai Palangos Kurhauzo salės žiūrovams paruošta itin gražia ir nuotaikinga... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-173/ Kurhauzo salė (Grfaų Tiškevičių alėja 1)
  • Kurhauzo salė (Grfaų Tiškevičių alėja 1)
  • Kaina: 11.00