Lietuvos Balsas. Finalas

Lietuvos Balsas. Finalas

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Pasauliniu fenomenu tapęs, kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos Balsas“ pradeda galingą šeštojo sezono finalą! Roko žvaigždė Justinas Jarutis, elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas Leonas Somovas, aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė ir jau ketvirtą projekto sezoną skaičiuojantis Donatas Montvydas bei keturi jų komandų stipriausieji susikaus dėl galimybės pelnyti geriausio šeštojo sezono Lietuvos Balso titulą!

Gyva muzika, odą šiurpinantys galingi balsai, įspūdingi ir netikėti pasirodymai su galingiausiais šalies balsais, kurie jau spėjo užkariauti visos Lietuvos širdis. Kas taps geriausiu šalies balsu ir turės galimybę pasiekti savo svajonę bei tapti ryškiausia didžiosios scenos žvaigžde - pamatykite tai gyvai!

Gruodžio 30 d. 19:00 Palangos koncertų salėje - grandiozinis Lietuvos Balso finalas kartu su vedėju Rolandu Mackevičiumi, scenos grandais Justinu Jaručiu, Inga Jankauskaite, Leonu Somovu, Donatu Montvydu, netikėtais svečiais ir didžiausiomis 6-ojo sezono žvaigždėmis!

  • 2018-12-30  nuo 19:00
2018-12-30 19:00 2018-12-30 19:00 Europe/Vilnius Lietuvos Balsas. Finalas Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse. Pasauliniu fenomenu... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1729/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 17.70 - 27.70
  • Plačiau