Muzikinė kelionė su „El Fuego“

Muzikinė kelionė su „El Fuego“

Gegužės 21 d. 19 val.

Pop-klasikos projektas „el Fuego“ jungia jaunus, talentingus ir aksominiais balsais pasižyminčius klasikinės muzikos atstovus, kurie įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip.

Daugiau nei aštuonerius metus scenoje skaičiuojančios vaikinų grupės koncertuose susirenka gausybė populiariosios klasikos gerbėjų, kurie nėra abejingi ne tik atliekamos muzikos žavesiui, bet ir stipriems balsams. Grupės nariai atlikdami pagrindinius vaidmenis Lietuvos didžiausiose teatro scenose sukaupia nepapaprastą patirtį, kurią atskleidžia ir grupės „el Fuego“ pasirodymuose.

Profesionalumu pasižyminčiuose ir pakylėtą atmosferą kuriančiuose koncertuose skamba „Caruso“, „Juoko angelai“, „Esmeralda“, „Miserere“. Tai tik keletas geriausių ir skambiausių grupės hitų, be kurių nepraeina nei vienas koncertas.

Sukurta tobula muzikos ir balsų harmonija nepaliks abejingų!

Grupės nariai:

Paulius Bagdanavičius

Jonas Sakalauskas

Rokas Spalinskas

Bilietus platina: www.bilietai.lt
 

  • 2016-05-21
2016-05-21 2016-05-21 Europe/Vilnius Muzikinė kelionė su „El Fuego“ Gegužės 21 d. 19 val. Pop-klasikos projektas „el Fuego“ jungia jaunus, talentingus ir aksominiais balsais pasižyminčius klasikinės muzikos atstovus, kurie įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Daugiau nei aštuonerius metus scenoje skaičiuojančios vaikinų grupės koncertuose susirenka gausybė populiariosios... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-169/ Kurhauzo salė (Grfaų Tiškevičių alėja 1)
  • Kurhauzo salė (Grfaų Tiškevičių alėja 1)